Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник Термин 10.12-29.12.2023 Цена по лице на ден 60€ Во цената е вклучено: - Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени) - Неограничено користење на Spa&Wellness центар кој се простира на 1.500m²: - Затворен базен со џакузи - Отворен базен со џакузи - Панорама Сауна - Финска Сауна - Био Сауна (руска бања) - Арома Бања (турска бања) - Хамам - Солено-ледена соба - Kneipp базен - Тапидариум - Неогреаничено користење на Фитнес Центар - Неограничено користење на сали за Пинг-Понг…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера   9% попуст за резервација до 30.12.2023 Период   Standart Room 1/2 Superior Room 1/2+1   Single Room Апартмани 1/2+2 Фамилијарен Апартман 1/2+3; 1/2+4 05.01-13.01 Акција 6+1…

Коментарите се исклучени на ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

Apartments Konaci

Регуларна понуда од Apartments Konaci       ****APARTMENTS KONACI - KOPAONIK ****       Ski Opening Декември /Март Пакет/ Акции           Акција -10%    …

Коментарите се исклучени на Apartments Konaci

R’tanj

Регуларна понуда од R'tanj   R’tanj Kopaonik Eco Resort and Spa Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период R’TANJ ROOM SUPERIOR ROOM 01.12-22.12 62 75…

Коментарите се исклучени на R’tanj
Read more about the article Flora Residence   Боровец \ Бугарија
KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Flora Residence Боровец \ Бугарија

Early Booking Discount понуда од Flora Residence   FLORA RESIDENCE 2* BOROVETS ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 20.12.2022 26.12.2022 27.12.2022 03.01.2023 04.01.2023 10.01.2023 11.01.2023 31.01.2023…

Коментарите се исклучени на Flora Residence Боровец \ Бугарија

Victoria 3*

Регуларна понуда од Victoria 3*   VICTORIA 3* BOROVETS ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 20.12.2023 23.12.2023 24.12.2023 27.12.2023 28.12.2023 03.01.2024 04.01.2024 10.01.2024 11.01.2024 18.01.2024 19.01.2024…

Коментарите се исклучени на Victoria 3*
Read more about the article Zupa Wellness and Spa 3*+
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG

Zupa Wellness and Spa 3*+

  Регуларна понуда од Zupa Wellness and Spa 3*+   ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ Копаоник Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи     07.12 10.12 10.12 24.12…

Коментарите се исклучени на Zupa Wellness and Spa 3*+

JAT Aparmets – Kopaonik

Early Booking Discount понуда од JAT Apartments   JAT Aparmets – Kopaonik 15% попуст за упата до 15.11.2022 Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на…

Коментарите се исклучени на JAT Aparmets – Kopaonik

Premier Luxury Mountain Resort 5*

Специјална понуда од Premier Luxury Mountain Resort 5*   PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT 5* BANSKO        www.banskohotelpremier.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4/1 01.12.2023 21.12.2023 22.12.2023…

Коментарите се исклучени на Premier Luxury Mountain Resort 5*

Lion 4* Borovec

First Minute понуда од Lion 4* Borovec Early Booking Discount понуда од Lion 4* Borovec   LION BOROVETS 4* BOROVETS                                                     www.hotelslion.bg ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1…

Коментарите се исклучени на Lion 4* Borovec

Rila 4*

Регуларна понуда од Rila 4*   RILA BOROVETS 4* BOROVETS                                     www.rilaborovets.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 16.12.2023 22.12.2023 23.12.2023 05.01.2024 06.01.2024 26.01.2024 27.01.2024 09.02.2024 10.02.2024 23.02.2024…

Коментарите се исклучени на Rila 4*

Musala 4* (Ex.Yanakiev)

Регуларна понуда од Musala 4* (Ex.Yanakiev)   MUSALA 4* BOROVETS (EX. YANAKIEV)                          www.hotel-musala.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 01.12.2023 22.12.2023 23.12.2023 28.12.2023 29.12.2023 01.01.2024 02.01.2024 05.01.2024 06.01.2024…

Коментарите се исклучени на Musala 4* (Ex.Yanakiev)

Borovets Hills 5*

Early Booking Discount понуда од Borovets Hills 5*   BOROVETS HILLS 5* www.borovetshills.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 4 10.12.2023 29.12.2023 30.12.2023 01.01.2024 02.01.2024 12.01.2024 13.01.2024 02.02.2024…

Коментарите се исклучени на Borovets Hills 5*

Finlandia 4*

Early Booking Discount понуда од Finlandia 4*   FINLANDIA 4* PAMPOROVO                     www.hotelfinlandia.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 17.12.2022 27.12.2022 28.12.2022 01.01.2023 02.01.2023 18.02.2023 19.02.2023 10.04.2023 DOUBLE STANDARD…

Коментарите се исклучени на Finlandia 4*

Grand Murgavets 4*

Early Booking Discount понуда од Grand Murgavets 4*   GRAND HOTEL MURGAVETS 4* PAMPOROVO           www.murgavets-bg.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1 01.12.2022 17.12.2022 18.12.2022 22.12.2022…

Коментарите се исклучени на Grand Murgavets 4*

The Castle Complex 3*

Регуларна понуда од The Castle Complex 3*   THE CASTLE COMPLEX 3* PAMPOROVO                         www.pamporovocastle.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК   01.12.2022 22.12.2022 23.12.2022 27.12.2022 28.12.2022 01.01.2023…

Коментарите се исклучени на The Castle Complex 3*

Mursalitsa Spa Hotel 3*

Early Booking Discount понуда од Mursalitsa Spa Hotel 3*   MURSALITSA 3* PAMPOROVO                                                                www.mursalitsa.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 15.12.2023 23.12.2023 24.12.2023 28.12.2023 29.12.2023 02.01.2024 03.01.2024…

Коментарите се исклучени на Mursalitsa Spa Hotel 3*

Orpheus 4*

Early Booking Discount понуда од Orpheus 4*   ORPHEUS 4* PAMPOROVO                                             www.hotel-orpheus.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 20.12.2023 28.12.2023 29.12.2023 01.01.2024 02.01.2024 08.01.2024 09.01.2024 19.01.2024 20.01.2024…

Коментарите се исклучени на Orpheus 4*

Grand Tornik 5* Златибор

Grand Tornik 5* Златибор ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ДО 28.12.2022 Цените се изразени во еур, по соба на ден, на база Полупансион (појадок и вечера)  Тип на соба еднокреветна Двокреветна Доплата…

Коментарите се исклучени на Grand Tornik 5* Златибор

Srebrnac 2*

Регуларна понуда од Srebrnac 2*   HOTEL SREBRNAC ** Копаоник Цена по лице на ден на база Полупансион Тип на соба Цена Лица Услуга Ски Опенинг Пакет 01.12 29.12 29.12 03.01…

Коментарите се исклучени на Srebrnac 2*