Read more about the article Zupa Wellness and Spa 3*+
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG

Zupa Wellness and Spa 3*+

Early Booking Discount понуда од Zupa Wellness and Spa 3*+   ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ Копаоник Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи 10% попуст за уплата до 18.11.2022…

Коментарите се исклучени на Zupa Wellness and Spa 3*+

JAT Aparmets – Kopaonik

Early Booking Discount понуда од JAT Apartments   JAT Aparmets – Kopaonik 15% попуст за упата до 15.11.2022 Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на…

Коментарите се исклучени на JAT Aparmets – Kopaonik

Radina’s Way 4*

First Minute понуда од Radina's Way 4*   RADINA'S WAY 4* BOROVETS                    www.radinasway.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 01.12.2023 21.12.2023 22.12.2023 29.12.2023 30.12.2023 01.01.2024 02.01.2024 03.03.2024…

Коментарите се исклучени на Radina’s Way 4*

Iglika Palace 4*

First Minute понуда од Iglika Palace 4*   IGLIKA BOROVETS HOTEL & VILLAS 4* BOROVETS ЦЕНИ ЗА СОБА БА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 1 16.12.2023 29.12.2023 30.12.2023 05.01.2024 06.01.2024…

Коментарите се исклучени на Iglika Palace 4*

Srebrnac 2*

Регуларна понуда од Srebrnac 2*   HOTEL SREBRNAC ** Kopaonik Цена по лице на ден на база Полупансион Тип на соба Цена Лица Услуга Ски Опенинг Пакет 01.12 24.12 24.12 30.12…

Коментарите се исклучени на Srebrnac 2*

Vila Ras

Регуларна понуда од Vila Ras   VILA RAS - KOPAONIK Цените се дадени за наем на Студио за 7 ноќи Тип на соба Бр на лица 27.11-25.12 25.12-22.01 22.01-12.02 12.02-19.02…

Коментарите се исклучени на Vila Ras

Srebrna Lisica 3*

Регуларна понуда од Srebrna Lisica 3*   Srebrna Lisica 3*- Kopaonik https://www.srebrnalisica.com/ Цена по лице за пакет за наведен број на ноќи на база Појадок и Вечера Тип на Соба…

Коментарите се исклучени на Srebrna Lisica 3*

Nebeska Stolica 2

Регуларна понуда од Nebeska Stolica 2     NEBESKA STOLICA 2 – KOPAONIK Цената е дадена за наем на СТУДИО / АПАРТМАН за 7 ноќи Доплата за Полупансион е задолжителна во апартмани…

Коментарите се исклучени на Nebeska Stolica 2

Junior 3* Brzece

Регуларна понуда од Junior 3* Brzece   HOTEL JUNIOR *** Kopaonik (Brzeće) Цените се дадени по соба на ден или по пакет (новогодишен) на база Полупансион Тип на Сместување Бр на лица…

Коментарите се исклучени на Junior 3* Brzece

VIP CASA CLUB

Регуларна понуда од Vip Club Casa   VIP CASA CLUB Цената е дадена по соба / апартман на ден на база Наем Тип на Соба Капацитет 01.11-29.12.2022 19.02-14.04.2023 02.01-18.02.2023 15.04-01.05.2023…

Коментарите се исклучени на VIP CASA CLUB

Vila Kopaonik

Регуларна понуда од Vila Kopaonik   Vila Kopaonik – Kopaonik http://www.vilakopaonik.com/ Цените се дадени по СОБА за 7 ноќи Тип на сместување Мах лица 04.12-11.12 11.12-25.12 25.12-29.01 29.01-12.03 12.03-26.03 Број на…

Коментарите се исклучени на Vila Kopaonik

Iris 4*

Регуларна понуда од Iris 4*   Hotel Iris 4*- Златибор Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Термин 1/2 Стандарна Соба 1/2 Комфорт Соба Еднокреветна соба Капацитет…

Коментарите се исклучени на Iris 4*

Mona 4*+

Специјална понуда од Mona 4*+   PROMO OFFER Hotel Mona 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Минимум престој 4 ноќи Ценовник валиден по периоди: 20.12-27.12.22…

Коментарите се исклучени на Mona 4*+

Stara Planina Resort 4*

    Stara Planina Resort 4* - Stara Planina *Цена во Двокреветна соба,Двокреветна соба + софа и Супериор Соба се дадени по лице на ден**Цена за Junior,Family и Deluxe Apartmаn се дадени по соба на ден Полупансион +…

Коментарите се исклучени на Stara Planina Resort 4*