Zupa Wellness and Spa 3*+

Early Booking Discount понуда од Zupa Wellness and Spa 3*+   ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ 10% попуст за уплата до 20.10.2021 Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7…

Коментарите се исклучени на Zupa Wellness and Spa 3*+

Aparments Konaci

Early Booking Discount понуда од Aparments Konaci   APARTMANI KONACI – Kopaonik 10% попуст за уплата до 20.10.2021 Цените се дадени за НАЕМ на Студио за 7 ноќи НАЕМ Мах лица 01.12…

Коментарите се исклучени на Aparments Konaci

Srebrnac 2*

Регуларна понуда од Srebrnac 2*   HOTEL SREBRNAC ** Kopaonik Цена по лице на ден на база Полупансион Тип на соба Цена Лица Услуга Ски Опенинг Пакет 01.12 19.12 19.12 31.12…

Коментарите се исклучени на Srebrnac 2*

Club A 3*

Специјална понуда од Club A 3* Специјална Понуда Hotel Club A 3*- Kopaonik Термин 12.12.-17.12.2021 Цена по лице на ден 45€   Во цената е вклучено: - Појадок и вечера ( шведска маса) - Wi-Fi низ цел хотел - Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)   Во цената не е вклучено: - Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција) - Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)  …

Коментарите се исклучени на Club A 3*

Junior 3* Brzece

Early Booking Discount понуда од Junior 3* Brzece   HOTEL JUNIOR *** Kopaonik (Brzeće) 10% попуст за уплата до 30.10.2021 Цените се дадени по соба на ден или по пакет (новогодишен) на база Полупансион…

Коментарите се исклучени на Junior 3* Brzece

Srebrna Planina Resort & Spa 4*

Early Booking Discount понуда од Srebrna Planina Resort & Spa 4*   Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik Тип на соба Бр на лица 03.12-31.12 31.12-03.01 03.01-23.01 23.01-11.02…

Коментарите се исклучени на Srebrna Planina Resort & Spa 4*

MUJEN LUX

На над 2000 метри надморска височина, во тивок дел на Копаоник, се наоѓа  MujEn Lux. Опкружен со недопрена природа, чиј поглед започнува секој ден со задоволство, ќе ви овозможи врвен…

Коментарите се исклучени на MUJEN LUX

MILMARI RESORT 3*

Милмари Ресорт (хотел Милмари) е комплетно нов хотелско-туристички комплекс на падините на Копаоник, лоциран во викенд одморалиштето, на регионалниот пат Копаоник-Рашка. Овој луксузно украсен комплекс во моментов е категоризиран со…

Коментарите се исклучени на MILMARI RESORT 3*

KRALJEVI CHARDACI

Комплексот Кралеви Чардаци се наоѓа во националниот парк Копаоник, на 1450м надморска височина, првите стази се на 2,5км од неговата локација. Хотелот располага со модерен Спа центар со базен, сауна, …

Коментарите се исклучени на KRALJEVI CHARDACI

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4*

ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4* 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.11.2020 Цените се изразени во € по лице по ноќевање на база Полупансион Цените се изразени во € по…

Коментарите се исклучени на ANGELLA HOTEL & RESIDENCE 4*

ХОТЕЛ ПУТНИК 4*

Hotel Putnik е лоциран во најубавиот дел на Копаоник, Сончева Долина, на  1.650 m/надморска висина. Комплетно е реновиран и на своите гости им ги овозможува сите оние услови кои би…

Коментарите се исклучени на ХОТЕЛ ПУТНИК 4*