Хотел и апартмани Дента 3* – Радиме, Валона, Албанија

 Валона – најкомплетното албанско летовалиште Валона прераснува во европска туристичка дестинација, на самата граница помеѓу Јадранското и Јонското море. Се чини, место идеално за летување на просечно македонско семејство. Поефитно…

Коментарите се исклучени на Хотел и апартмани Дента 3* – Радиме, Валона, Албанија

Вила Idi

Вила Idi Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има сопствен двор. Секоја соба располага со тераса масичка…

Коментарите се исклучени на Вила Idi

Вила “Camellia”

Вила “Camellia”  Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI.На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за играње карти или…

Коментарите се исклучени на Вила “Camellia”

VALONA – HOTEL KRISTAL

Хотел Кристал се наоѓа во Валона, на 250м одалеченост од плажа и шеталиштето на Валона, каде има простор за користење на јавна плажа која е бесплатана за користење, и плажа…

Коментарите се исклучени на VALONA – HOTEL KRISTAL

АЛ ХОТЕЛ – ВАЛОНА

ВАЛОНА – албанска убавица каде се спојуваат јонско и јадранско море, едно од најатрактивните туристички дестинации во Албанија. Валона се карактеризира со прекрасна пространа песочна плажа, велосипедски и пешачки патеки, булевари,…

Коментарите се исклучени на АЛ ХОТЕЛ – ВАЛОНА