Bianco Olympico Beach Resort 4* – Vatopedi

Early Booking Discount понуда од Bianco Olympico Beach Resort 4*       BIANCO OLYMPICO BEACH RESORT 4* VATOPEDI              www.biancoolympico.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО 2/4 01.05.23 31.05.23 01.06.23 16.06.23…

Коментарите се исклучени на Bianco Olympico Beach Resort 4* – Vatopedi

Diaporos 3* – Vourvourou

Early Booking Discount понуда од Diaporos 3*   +2     DIAPOROS HOTEL 3* VOURVOUROU              www.hotel-diaporos.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/10 01.06-10.06 11.09-30.09 11.06-20.06 01.09-10.09 21.06-10.07 21.08-31.08 11.07-20.08…

Коментарите се исклучени на Diaporos 3* – Vourvourou

Village Mare 4* – Metamorfosis

Early Booking Discount понуда од Village Mare 4*   VILLAGE MARE METAMORFOSI 4* METAMORFOSIS                              www.villagemare.gr     ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 2/1 16.05.23 31.05.23 01.06.23 15.06.23 16.06.23 30.06.23…

Коментарите се исклучени на Village Mare 4* – Metamorfosis

Palladium 3* – Kriopigi

Early Booking Discount понуда од Palladium 3*   PALLADIUM 3* KRIOPIGI                                                            www.hotel-palladium.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2/0/10 19.05.23 01.06.23 02.06.23 15.06.23 16.06.23 29.06.23 30.06.23 20.07.23 21.07.23 19.08.23…

Коментарите се исклучени на Palladium 3* – Kriopigi

Sani Asterias 5* – Sani Resort

First Minute понуда од Sani Asterias 5*   SANI ASTERIAS 5* SANI RESORT                                               www.sani-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4 28.04.23 18.05.23 19.05.23 26.05.23 27.05.23 03.06.23 04.06.23…

Коментарите се исклучени на Sani Asterias 5* – Sani Resort

Porto Sani 5* – Sani Resort

First Minute понуда од Porto Sani 5*   PORTO SANI 5* SANI RESORT ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – КОМПЛЕТ ПАНСИОН 4 31.03.23 17.04.23 18.04.23 27.04.23 28.04.23 18.05.23 19.05.23 26.05.23 27.05.23 03.06.23 04.06.23…

Коментарите се исклучени на Porto Sani 5* – Sani Resort

Sani Dunes 5* – Sani Resort

First Minute понуда од Sani Dunes 5*   SANI DUNES 5* SANI RESORT                                                                                                     www.sani-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА -ПОЛУПАНСИОН 4 21.04.23 27.04.23 28.04.23 18.05.23 19.05.23 26.05.23 27.05.23 03.06.23 04.06.23…

Коментарите се исклучени на Sani Dunes 5* – Sani Resort

Sani Club 5* – Sani Resort

First Minute понуда од Sani Club 5*   SANI CLUB 5* SANI RESORT                                                                                   www.sani-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 4 28.04.23 18.05.23 19.05.23 26.05.23 27.05.23 03.06.23 04.06.23 23.06.23…

Коментарите се исклучени на Sani Club 5* – Sani Resort

Sani Beach 5* – Sani Resort

First Minute понуда од Sani Beach 5*   SANI BEACH 5* SANI RESORT                                                                                             www.sani-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН   31.03.23 17.04.23         18.04.23 27.04.23         28.04.23 18.05.23…

Коментарите се исклучени на Sani Beach 5* – Sani Resort

Ekies All Senses Resort 4* – Vourvourou

Early Booking Discount понуда од Ekies All Senses Resort 4*   EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU                             www.ekies.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 27.04-19.05 02.10-22.10 20.05-31.05 18.09-01.10…

Коментарите се исклучени на Ekies All Senses Resort 4* – Vourvourou

Bellagio 3*

Early Booking Discount понуда од Bellagio 3*   BELLAGIO HOTEL 3* FOURKA                                                www.bellagio-hotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО 4 01.06-30.06 01.07-14.07 15.07-31.08 01.09-10.09 11.09-30.09 Double Room 101 123 135 112…

Коментарите се исклучени на Bellagio 3*

Elinotel Polis 3* – Hanioti

Early Booking Discount понуда од Elinotel Polis 3*   ELINOTEL POLIS HANIOTI 3* HANIOTI                   www.polis.elinotel.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2 18.05.23 18.06.23 19.06.23 09.07.23 10.07.23 23.07.23 24.07.23…

Коментарите се исклучени на Elinotel Polis 3* – Hanioti

Villa Filoxenia – Vrachos Beach

  ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот…

Коментарите се исклучени на Villa Filoxenia – Vrachos Beach

ПАРАЛИА – ХОТЕЛ МЕЛБУРН

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот. Крајно динамичен и содржаен, овој туристички град со години претставува главна туристичка атракција за многуте…

Коментарите се исклучени на ПАРАЛИА – ХОТЕЛ МЕЛБУРН

Вила Михалис

Вилата се наоѓа близина на центарот на Лептокарија, на втор ред од плажа, на 50м од плажа, опкружена во зеленило и големи сенки од чинари, за оние кој сакаат свежи…

Коментарите се исклучени на Вила Михалис

С – Студио – Ханиоти 2023

С – Студио – Ханиоти 2023 Опис:        Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување…

Коментарите се исклучени на С – Студио – Ханиоти 2023

Куќа “La Plage”

Куќа “La Plage” 40.255254, 23.224670   Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа. Располагаме со 3 четирикреветни студиа, 2 четирикреветни апартмани и…

Коментарите се исклучени на Куќа “La Plage”

Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Vila Lakis се наоѓа на 100 метри од морето и неколку минути пешачење до центарот на Полихроно. Реновирана е за сезоната 2017 кога ќе ги пречека првите гости. Има дванаесет трокреветни…

Коментарите се исклучени на Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Вила Анастасија 1-Полихроно

Вила Анастасија 1-Полихроно Опис: Вилата Анастасија  e на 80м. од широката плажа и на 100м од центарот на Полихроно.  Се состои од 4 апартмани за 2-5 лица сместени на прв и…

Коментарите се исклучени на Вила Анастасија 1-Полихроно