Villa Filoxenia – Vrachos Beach

  ВИЛА ФИЛОКСЕНИЈА се наоѓа во крајниот дел од плажата на Врахос во помирен дел. На 50 метри од плажа во прекрасен двор со природни сенки од маслинови дрва, во дворот…

Коментарите се исклучени на Villa Filoxenia – Vrachos Beach

ВИЛА ЛАЗОС – КАНАЛИ

ВИЛА ЛАЗОС – КАНАЛИ (ЈОНСКО МОРЕ) ЛЕТО 2023   КАНАЛИ – Убаво место помеѓу Парга и Превеза, а на 40 км од Лефкада, на брегот на Јонско море, со тиркизно плава вода,…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЛАЗОС – КАНАЛИ

АМУДИА – ВИЛА ИОНИО

АМУДИА  – ВИЛА ИОНИО ЛЕТО 2023  АМУДИА – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно плаво море, песочна плажа, бујна вегетација, кафе – барови, ресторани и таверни.…

Коментарите се исклучени на АМУДИА – ВИЛА ИОНИО

ХОТЕЛ СИРАГАСТ – ВРАХОС БИЧ

ЛЕТО 2023 ВРАХОС БИЧ – (Јонско Море) ВРАХОС БИЧ – Преубаво место помеѓу Парга и Превеза на брегот на Јонско море со тиркизно плаво море, 3 км долга песочна плажа, бујна вегетација…

Коментарите се исклучени на ХОТЕЛ СИРАГАСТ – ВРАХОС БИЧ

Вила Луиза

ВИЛА ЛУИЗА се наоѓа на прва линија од плажа, располага со трокреветни и четворокреветни апартмани сите со поглед на море. Сите апартмани се со комплет опремена кујнa, сопствен тоалет, ТВ, WiFI,…

Коментарите се исклучени на Вила Луиза

Sea View Апартмани

Вилата се наоѓа на прв ред на плажа, пред неа има бич бар со лежалки (кој не се бесплатни, се користат со пијалок или закуска). Сите апартмани се едноспални, т.е…

Коментарите се исклучени на Sea View Апартмани

Вила Фиоре, Парга,

Вила Фиоре, Парга, Јонско море Парга е град чии корени се протегаат до античкиот период, но била и под силно влијание на западната цивилизација и култура. Опкружен со различни култури, на…

Коментарите се исклучени на Вила Фиоре, Парга,

Вила Ирини

Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сe што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, паркинг, бар, катче за деца, wi-fi… Оваа вила располага…

Коментарите се исклучени на Вила Ирини

Вила Велисариос

Вила Велирасиос се наоѓа во Врахос на помалку од 40 метри оддалеченост од плажа т.е втор ред. Вилата е изолирана од бука, опкружена е со зеленило, и преполн двор со…

Коментарите се исклучени на Вила Велисариос