Вила Олга Тасос

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ДО 31.01.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023 Вила Олга се наоѓа на 900м од плажа, ...
Прочитај повеќе

Afrodite 2

Вила Афродите 2 се наоѓа во Скала Потамиа, на 350м од плажата Голден Бич, и 1км од центарот на Скала ...
Прочитај повеќе

Вила Лиолиос Тасос

Студиото Лиолиос е сместен во Скала Потамија, на 200 метри од Голден Бич, 12 км од пристаништето Тасос и 2,5 ...
Прочитај повеќе

Александра Студиос

Вила Александра се наоѓа на 50м од плажа, во близина на маркет, ресторани, таверни, компании за изнајмување на автомобили и ...
Прочитај повеќе

Вила Аргири – Скала Потамиа (Golden Beach)

15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА НАПРАВЕНА ДО 31.01.2023, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023 Вила “Argiri” – Скала Потамиа (Golden Beach) Категорија: ...
Прочитај повеќе

Floral Studios – Potos

Тасос е најсеверниот остров на Егејскиот архипелаг. Заради бујната вегетација, честопати го нарекуваат „Зелениот Остров“ или „Смарагниот Остров“. До него ...
Прочитај повеќе