Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник Термин 10.12-29.12.2023 Цена по лице на ден 60€ Во цената е вклучено: - Појадок и Вечера на база шведска маса (Оброците се служат на база шведска маса, доколку во хотелот престојуваат помалку од 30 лица оброците се организират на по сет-мени) - Неограничено користење на Spa&Wellness центар кој се простира на 1.500m²: - Затворен базен со џакузи - Отворен базен со џакузи - Панорама Сауна - Финска Сауна - Био Сауна (руска бања) - Арома Бања (турска бања) - Хамам - Солено-ледена соба - Kneipp базен - Тапидариум - Неогреаничено користење на Фитнес Центар - Неограничено користење на сали за Пинг-Понг…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера   9% попуст за резервација до 30.12.2023 Период   Standart Room 1/2 Superior Room 1/2+1   Single Room Апартмани 1/2+2 Фамилијарен Апартман 1/2+3; 1/2+4 05.01-13.01 Акција 6+1…

Коментарите се исклучени на ПРОМО АКЦИЈА Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4*

Apartments Konaci

Регуларна понуда од Apartments Konaci       ****APARTMENTS KONACI - KOPAONIK ****       Ski Opening Декември /Март Пакет/ Акции           Акција -10%    …

Коментарите се исклучени на Apartments Konaci

R’tanj

Регуларна понуда од R'tanj   R’tanj Kopaonik Eco Resort and Spa Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период R’TANJ ROOM SUPERIOR ROOM 01.12-22.12 62 75…

Коментарите се исклучени на R’tanj
Read more about the article Zupa Wellness and Spa 3*+
DCIM100MEDIADJI_0050.JPG

Zupa Wellness and Spa 3*+

  Регуларна понуда од Zupa Wellness and Spa 3*+   ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ Копаоник Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи     07.12 10.12 10.12 24.12…

Коментарите се исклучени на Zupa Wellness and Spa 3*+

JAT Aparmets – Kopaonik

Early Booking Discount понуда од JAT Apartments   JAT Aparmets – Kopaonik 15% попуст за упата до 15.11.2022 Цените се дадени по Студио / Апартман за 7 ноќи на база НАЕМ Тип на…

Коментарите се исклучени на JAT Aparmets – Kopaonik

Srebrnac 2*

Регуларна понуда од Srebrnac 2*   HOTEL SREBRNAC ** Копаоник Цена по лице на ден на база Полупансион Тип на соба Цена Лица Услуга Ски Опенинг Пакет 01.12 29.12 29.12 03.01…

Коментарите се исклучени на Srebrnac 2*

Vila Ras

Регуларна понуда од Vila Ras   VILA RAS - KOPAONIK Цените се дадени за наем на Студио за 7 ноќи Тип на соба Бр на лица 27.11-25.12 25.12-22.01 22.01-12.02 12.02-19.02…

Коментарите се исклучени на Vila Ras

Srebrna Lisica 3*

Регуларна понуда од Srebrna Lisica 3*   Srebrna Lisica 3*- Копаоник https://www.srebrnalisica.com/ Цена по лице за пакет за наведен број на ноќи на база Појадок и Вечера Тип на Соба Мах…

Коментарите се исклучени на Srebrna Lisica 3*

Nebeska Stolica 2

Early Booking Discount понуда од Nebeska Stolica 2     NEBESKA STOLICA 2 – KOPAONIK 10% попуст за резервација до 20.10.2023 Цената е дадена за наем на СТУДИО / АПАРТМАН за 7 ноќи…

Коментарите се исклучени на Nebeska Stolica 2

Junior 3* Brzece

Регуларна понуда од Junior 3* Brzece   HOTEL JUNIOR *** Kopaonik (Brzeće) Цените се дадени по соба на ден или по пакет (новогодишен) на база Полупансион Тип на Сместување Бр на лица…

Коментарите се исклучени на Junior 3* Brzece

Vila Zvoncica

Регуларна понуда од Vila Zvoncica   VILA ZVONCICA KOPAONIK www.vilakopaonik.com ЦЕНИТЕ СЕ ДАДЕНИ ПО СОБА Тип на соба Лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-21.01 21.01-28.01 28.01-03.03 03.03-10.03 10.03-24.03 Цена по смена/ноќи Дневна…

Коментарите се исклучени на Vila Zvoncica

Vila Kopaonik

Регуларна понуда од Vila Kopaonik   Vila Kopaonik – Kopaonik http://www.vilakopaonik.com/ Цените се дадени по СОБА Тип на сместување Мах лица 01.12-10.12 10.12-24.12 24.12-28.01 28.01-10.03 10.03-24.03 Број на ноќи 3…

Коментарите се исклучени на Vila Kopaonik

Nebeska Stolica 1

Регуларна понуда од Nebeska Stolica 1   Nebeska Stolica 1 – Копаоник Цените се дадени за наем на Студио / Апартман за 7 ноќи Смена Нед / Нед 7 ноќи Мах лица 18.12…

Коментарите се исклучени на Nebeska Stolica 1

Vila Milmari

Регуларна понуда од Vila Milmari   Villa / Aparments Milmari – Kopaonik Цените се дадени по соба на ден на база НАЕМ Тип на сместување 01.12 27.12 28.12 04.01 05.01 10.02 11.02…

Коментарите се исклучени на Vila Milmari

Milmari Resort 3+*

Регуларна понуда од Milmari Resort 3+*   Milmari Resort & Spa 3+* Копаоник Цените се дадени по соба на ден на база Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера Tип на сместување Бр…

Коментарите се исклучени на Milmari Resort 3+*
Read more about the article Aparthotel & Spa Zoned 4*
Hotel Zoned Kopaonik, apartmani zoned kopaonik, apart hotel & spa zoned

Aparthotel & Spa Zoned 4*

Early Booking Discount понуда од Aparthotel & Spa Zoned 4*   Aparthotel & Spa Zoned 4*- Копаоник -15% попуст за уплата до 31.10.2023 за минимум 7 ноќи -10% попуст за уплата до 31.10.2023 за…

Коментарите се исклучени на Aparthotel & Spa Zoned 4*

Aparments Konaci

Регуларна понуда од Apartments Konaci       ****APARTMENTS KONACI - KOPAONIK ****       Ski Opening Декември /Март Пакет/ Акции           Акција -10%    …

Коментарите се исклучени на Aparments Konaci

Angella Hotel & Spa 4*

Регуларна понуда од Angella Hotel & Spa 4*   Angella Spa & Wellness 4*- Копаоник Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера Период Смена Мин.ноќи 1/2,…

Коментарите се исклучени на Angella Hotel & Spa 4*

Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik

10% попуст за рана уплата до 30.11.2023 Hotel Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион   Тип на соба Бр на…

Коментарите се исклучени на Srebrna Planina Spa & Resort 4*- Kopaonik