Grand Tornik 5* Златибор

Grand Tornik 5* Златибор ЦЕНИТЕ СЕ ВАЛИДНИ ДО 28.12.2022 Цените се изразени во еур, по соба на ден, на база Полупансион (појадок и вечера)  Тип на соба еднокреветна Двокреветна Доплата…

Коментарите се исклучени на Grand Tornik 5* Златибор

VIP CASA CLUB

Регуларна понуда од Vip Club Casa   VIP CASA CLUB Цената е дадена по соба / апартман на ден на база Наем Тип на Соба Капацитет 01.11-29.12.2022 19.02-14.04.2023 02.01-18.02.2023 15.04-01.05.2023…

Коментарите се исклучени на VIP CASA CLUB

Aparthotel Konak 4*

Регуларна понуда од Aparthotel Konak 4*   Aparhotel Konak 4*- Златибор Цените не се валидни за Нова Година, Сретенски Празник и Велигден Цените се дадени по лице на ден за избрана услуга…

Коментарите се исклучени на Aparthotel Konak 4*

Aparthotel Agape 3+*

Специјална понуда од Aparthotel Agape 3+*   APARTHOTEL AGAPE 3+*- ЗЛАТИБОР Цените се дадени по соба за 2 лица на ден на база Ноќевање со Појадок Teрмини 25.12-21.01.2023 22.01.06.04.2023 Тип на…

Коментарите се исклучени на Aparthotel Agape 3+*

Iris 4*

Регуларна понуда од Iris 4*   Hotel Iris 4*- Златибор Цените се дадени по лице на ден на база Ноќевање со Појадок Термин 1/2 Стандарна Соба 1/2 Комфорт Соба Еднокреветна соба Капацитет…

Коментарите се исклучени на Iris 4*

Buket 4*

Регуларна понуда од Buket 4*   Hotel BUKET 4*- Златибор Валиден за престој 03.01 – 01.07.2023 Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион 1/2 Standart Room 1/2 Comfort Room Single…

Коментарите се исклучени на Buket 4*

Mona 4*+

First Minute понуда од Mona 4*   PROMO OFFER Цените се далидни за резервација до 16.10.2023 Hotel Mona Plaza 4* Златибор Цена по лице на ден на база Ноќевање со Појадок      …

Коментарите се исклучени на Mona 4*+