Вила Евангелиа – Сарти

Вила Евангелија се наоѓа во мирниот дел на Сарти, на околу 50м од плажа. Вилата располага со трокреветни студиа, од кој три со страничен поглед на море и едно студио…

Коментарите се исклучени на Вила Евангелиа – Сарти

Апарт Хотел Блу Сарти

  Апарт Хотел Блу Сарти Ситонија, Грција         Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и…

Коментарите се исклучени на Апарт Хотел Блу Сарти