Специјална понуда од Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*

SKI OPENING KOPAONIK 07.12-10.12.2023 Grand Deluxe Hotel & Spa 4+**** СПЕКТАКУЛАРНИ КОНЦЕРТИ 08.12 – АЦО ПЕЈОВИЌ 09.12 – СЕКА АЛЕКСИЌ Цени се дадени по соба на ден на база Полупансион Тип на…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Grand Deluxe Hotel & Spa 4+*

Putnik 4*

Специјална понуда од Putnik 4*   СКИ ОПЕНИНГ H.Putnik 4*- Копаоник Период 07.12-10.12.2023 Цена по лице за 2 ноќи на база Појадок и Вечера Тип на Соба Капацитет на Соба Цена Standart Double Room…

Коментарите се исклучени на Putnik 4*

Специјална понуда од Tonanti 5*

8-ми Декемри Teрмин 07.12-10.12.2023 HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA Пакет 3 дена / 2 ноќи 123€ по лице Пакет 4 дена / 3 ноќи 182€ по лице   Во цената е вклучено: – Полупансион – појадок и вечера – Неограничено користење на Wellness & Spa: затворен базен, финска сауна, био сауна, инфраред сауна, солена соба, релакс соба, тапидариум, хамам.. – Неограничено користење на фитнес центар – Неограничено користење на две игротеки (0-3 години) и (4-8 години), бројни едукативни и креативни работилници.. Во цената не е вклучено: – Туристичка такса и хотелско осигурување 1,40€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0,70€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години 0,25€ по лице на ден; – Надворешен паркинг 7€ по кола на ден; Услови за деца:…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Tonanti 5*

Специјална понуда од Mona 4*

8-ми Декември Hotel Mona 4* Златибор Термин 07.12-10.12.2023 Цена по лице за пакет од 3 ноќи Double Standart Room 131€ Comfort Room 147€ Superior Room 168€ Во цената е вклучено: - Ноќевање со појадок -…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Mona 4*

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

Ски Опенинг – Копаоник Hotel Kraljevi Cardaci Spa 4* - Копаоник 07.12 – 10.12.2023 Пакет 3 дена / 2 ноќи 125€ по лице Пакет 4 дена / 3 ноќи 180€ по лице   Во цената е вклучено: - Полупансион (појадок и вечера); - Неограничено користење на Spa&Wellness 1.500m²:…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*

ИНТЕРХОТЕЛ 8МИ ДЕКЕМВРИ

Интерхотел САНДАНСКИ 08-10.12.2023 Цените се по соба за 2 ноќевања со појадок 08-10.12.2023 /без превоз/ SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба 08-10.12.2023  1 возрасен 188 €  1 возрасен + 1…

Коментарите се исклучени на ИНТЕРХОТЕЛ 8МИ ДЕКЕМВРИ

Истанбул за 8 Декември – 2 ноќи

Уживајте во градот на два континента, прекрасниот Босфор за 8 Декември. Истанбул ќе ве остави без здив   ЦЕНА НА АРАНЖМАНОТ 119 евра по лице, до 30.10, РЕДОВНА ЦЕНА 149…

Коментарите се исклучени на Истанбул за 8 Декември – 2 ноќи

Даруварски Топлици и Адвент Загреб

Програма на патување:    1 ден 07.12.2023 (четврток) СКОПЈЕ – ДАРУВАР  Состанок на групата на паркингот кај спортска сала Борис Трајковски (кај пералните) во 21.00 часот. Поаѓање за Хрватска во…

Коментарите се исклучени на Даруварски Топлици и Адвент Загреб

Пролом Бања 8 Декември

Програма на патување:    1.Ден 08.12.2023  (петок)                       СКОПЈЕ – ПРОЛОМ БАЊА Состанок на групата рано наутро во 05.30 часот на…

Коментарите се исклучени на Пролом Бања 8 Декември

Врњачка Бања 8 Декември

  Програма на патување:    08.12.2023 (Петок)                                 СКОПЈЕ - ВРЊАЧКА БАЊА   Состанок на групата на…

Коментарите се исклучени на Врњачка Бања 8 Декември