С Мезонета – Пефкохори

С-ТРАВЕЛ МЕЗОНЕТА – ПЕФКОХОРИ 2022 На 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, ...
Прочитај повеќе

Вила Андромеда – Пефкохори

Вила Андромеда – Пефкохори На 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, познато ...
Прочитај повеќе

Вила Зинова – Пефкохори

Вила Зинова – Пефкохори На 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, познато ...
Прочитај повеќе

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од ...
Прочитај повеќе

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ 2022

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори Локација: Се наоѓа на 30м. од плажа , во непосредна близина на центарот. Сместување: трикреветни студиа, ...
Прочитај повеќе