Вила Мариа

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Вилата располага со трокреветни ...

Вила Теа

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плажата во Калитеа, на левата страна од главната улица која ...

Вила Меропи

Вила Меропи се наоѓа на главната улица, во строгиот центар на Калитеа, веднаш до семафорите и излегува на првата пешачка ...

Вила Димитра

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето во Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на ...

Вила Посеидон-Сабота

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Паркинг за возила сама вила не нуди, ...

Вила Посеидон

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Вилата нема сопствен паркинг, но на само ...

ВИЛА GALINI – КАЛИТЕА

НА ПЛАЖА Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална локација ...

Aegean Melathron 5*

AEGEAN MELATHRON THALASSO & SPA 5* KALITHEA www.aegeanmelathron.gr 2/4/10/0 27.04.24 30.05.24 31.05.24 20.06.24 21.06.24 18.07.24 19.07.24 24.08.24 25.08.24 14.09.24 15.09.24 ...