Villa Savvas

Villa Savvas – Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3 31.05 – ...

Villa Argiri

Дополнителни информации Vila Argiri – Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима ...

Villa Alexandra

Локација Грција/ Остров Тасос / Скала Потамиа GPS: 40.7069862; 24.7617097 Дополнителни информации Alexandra Studios & apartments – Skala Potamia (Golden ...

Barbara Studios

Дополнителни информации Studios Barbara – Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi ...

Studios Kouras

Дополнителни информации Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови ...

Dreamcatcher Studios & Apartments – Golden Beach

Dreamcatcher Studios & Apartments – Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 ...

Villa Afrodite 2

За хотелот: Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно ...

Villa Olga

За хотелот: Вила Олга се наоѓа на 900м од плажа, во околина на 500м е првата продавница и пекара, располага ...

Villa Liolios

Liolios Studioas – Skala Potamia Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2+2 (кревети на спрат) 31.05 ...