ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА НИКИТИ e туристичко место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.На оддалеченост од 100 км.југо-источно од градот Солун , Никити се краси со плажа во залив…

Коментарите се исклучени на ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

Ammoa Luxury Hotel & Spa 5*

AMMOA LUXURY HOTEL & SPA RESORT 5* NIKITI                                    www.ammoaresort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 1/2/10 29.04.24 21.05.24 22.05.24 13.06.24 14.06.24 07.07.24 08.07.24 23.07.24 24.07.24 28.08.24…

Коментарите се исклучени на Ammoa Luxury Hotel & Spa 5*