Вила Амели – Лептокарија

Вила Амели Пиериа, Грција         Вила Амели се наоѓа во централниот на 210 метри од плажа. Во понудата на вила Амели се трикреветни студија. Сите студија имаат…

Коментарите се исклучени на Вила Амели – Лептокарија

Вила Катерина – Лептокарија

Вила Катерина Пиериа, Грција         Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија, сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и…

Коментарите се исклучени на Вила Катерина – Лептокарија

Вила Михалис

Вилата се наоѓа близина на центарот на Лептокарија, на втор ред од плажа, на 50м од плажа, опкружена во зеленило и големи сенки од чинари, за оние кој сакаат свежи…

Коментарите се исклучени на Вила Михалис

ВИЛА ОЛИМПИА – ЛЕПТОКАРИЈА

- 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022- 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2023  - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2023  Градот сместен…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ОЛИМПИА – ЛЕПТОКАРИЈА

ВИЛА THOMAS – ЛЕПТОКАРИЈА

- 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022 - 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2023  - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2023 Градот…

Коментарите се исклучени на ВИЛА THOMAS – ЛЕПТОКАРИЈА

ВИЛА ATRIUM – ЛЕПТОКАРИЈА

  - 25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022 - 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2023  - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2023  Градот…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ATRIUM – ЛЕПТОКАРИЈА

Студиа Yalos

Студиа YALOS се ново изградени студиа, лоцирани на прва линија покрај плажа, истите се наоѓаат на прв спрат, две од нив со поглед на море, и две со поглед на…

Коментарите се исклучени на Студиа Yalos

Вила Јанис

  ВИЛА ЈАНИС се наоѓа во Лептокарија, во централниот дел на градот во близина на градскиот парк и плоштад. До плажа има 8мин пешачење или 700м. Секоја соба располага со…

Коментарите се исклучени на Вила Јанис