ELYSIUM HOTEL 5*- ВАЛОНА-ДЕРМИ

Хотел Elysium 5* е најлуксузниот хотел во Дерми, на 500 метри од плажа. Располага со голем надворешен базен, прекрасен поглед кон море , и бесплатен приватен паркинг и 24/7 рецепција.…

Коментарите се исклучени на ELYSIUM HOTEL 5*- ВАЛОНА-ДЕРМИ

ORANGE HOTEL 4* ДЕРМИ

Хотелот се наоѓа на 1,7км од плажата во Дерми, исклучиво погоден за оние кој сакаат мир и спокој од секојдневната гужва. Хотелот нуди приватен паркинг, ресторан, бар и градина, wi-fi.…

Коментарите се исклучени на ORANGE HOTEL 4* ДЕРМИ

SARAJET E PASHAIT 2-ДЕРМИ

Лоциран во Дерми на само 100м од плажата Паласа, Sarajet e Pashait 2 нуди сместување со ресторан, бесплатен приватен паркинг, бесплатни точаци и надворешен базен. Лоби бар , бар и…

Коментарите се исклучени на SARAJET E PASHAIT 2-ДЕРМИ

ROYAL BLUE HOTEL 4* ДЕРМИ

Хотелот се наоѓа на 500метри од центарот на Дерми, лоциран на сама плажа, со прекрасна локација, им нуди на гостите еден реласиран одмор. Располага со паркинг за своите клиенти, лоби,…

Коментарите се исклучени на ROYAL BLUE HOTEL 4* ДЕРМИ