Милано 26.01

МИЛАНО  - градот на високата мода Авион/ 4 дена/ 3 ноќевања Историски и модерен, космополитски центар, Милано е најдобриот избор за доживување на вистинската италијанската култура и ноќен живот. Посебно ги привлекува љубителите на модата од…

Коментарите се исклучени на Милано 26.01

ПАРИЗ со ДИЗНИ 19.01

Градот на светлината – ПАРИЗ Со посета на  земјата на магијата наречена Дизниленд   Авион /4 дена /3 ноќевања Сместен на северот од Франција на реката Сена, Париз ја заслужува репутацијата на најубав,…

Коментарите се исклучени на ПАРИЗ со ДИЗНИ 19.01

Специјална понуда од Viceroy 5*

23-ти Октомври VICEROY LUXURY MOUNTAIN RESORT 5*- KOPAONIK Термин 20.10-23.10.2023 За платени 2 ноќи, добивате 1 ноќевање ГРАТИС 3 ноќи / 4 дена во KING ROOM 270€ за две возрасни лица 3 ноќи…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Viceroy 5*

ADVENTURE TOUR ABU DHABI & DUBAI

Опис СО АВИОН ОД СКОПЈЕ ДАТИ НА ПАТУВАЊЕ 01-07.11 / ПЕРИОД НА ПРЕСТОЈ 02-06.11.2023 (4 НОЌИ) УНИКАТНА АДРЕНАЛИНСКА ТУРА ДУБАИ И АБУ ДАБИ – доколку сакате брзина и адреналин, шоу…

Коментарите се исклучени на ADVENTURE TOUR ABU DHABI & DUBAI

Специјална понуда од Sunce 4*

23-ти Октомври HOTEL SUNCE 4*- SOKO BANJA Термин 20.10-23.10.2023 2 деца до 11,99 години ГРАТИС Пакет 3 ноќи / 4 дена по лице Цените и слободниот капацитет се мометални ве молиме користете го…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Sunce 4*

Специјална понуда од Tonanti 5*

23-ти Октомври HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA Teрмин 20.10-23.10.2023 Пакет 3 дена / 2 ноќи 123€ по лице Пакет 4 дена / 3 ноќи 185€ по лице   Во цената е вклучено: - Полупансион – појадок и вечера - Неограничено користење на Wellness & Spa: затворен…

Коментарите се исклучени на Специјална понуда од Tonanti 5*

САРАЕВО – МОСТАР – ДУБРОВНИК 23 ти ОКТОМВРИ

ПРВ ДЕН 19,10,2023 Поаѓања се организирани од повеќе градови во Македонија. Поаѓањето од Битола е планирано во 18 часот, од Скопје е околу 20:00 часот но патниците за точно време…

Коментарите се исклучени на САРАЕВО – МОСТАР – ДУБРОВНИК 23 ти ОКТОМВРИ

23-ти Октомври HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA

Специјална понуда од Tonanti 5*   23-ти Октомври HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA Teрмин 20.10-23.10.2023 Пакет 3 дена / 2 ноќи 123€ по лице Пакет 4 дена / 3 ноќи 185€ по лице   Во цената е вклучено: - Полупансион – појадок и вечера -…

Коментарите се исклучени на 23-ти Октомври HOTEL TONANTI 5*- VRNJACKA BANJA

23-ти Октомври GORSKI HOTEL & SPA 4*- KOПАОНИК

Специјална понуда од Gorski Hotel & Spa 4*   23-ти Октомври GORSKI HOTEL & SPA 4*- KOПАОНИК Термин 21.10-23.10.2023 Пакет 3 дена / 2 ноќи Цените се дадени по лице за пакет на база Појадок и…

Коментарите се исклучени на 23-ти Октомври GORSKI HOTEL & SPA 4*- KOПАОНИК

Интерхотел САНДАНСКИ 21-23.10.2023

Интерхотел САНДАНСКИ 21-23.10.2023 21.10.2023 (сабота) Битола(Скопје)-Прилеп-Кавадарци-Валандово-Струмица-Сандански Поаѓање во 06:30 часот од Битола/Скопје за Сандански преку Струмица и Петрич (попатни одмори, царински формалности), продолжување кон Сандански. По пристигнувањето сместување во хотелот.…

Коментарите се исклучени на Интерхотел САНДАНСКИ 21-23.10.2023

Last Minute понуда од Putnik 4*

Last Minute понуда од Putnik 4*   Hotel Putnik 4*- Копаоник 2 деца до 11,99 години ГРАТИС   Цена по лице на ден на база Појадок и Вечера Период Standart Room Family Room Apartment Superior Room Family Superior Room Тип на соба 1/1…

Коментарите се исклучени на Last Minute понуда од Putnik 4*

23-ти Октомври H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник

Специјална понуда од Kraljevi Cardaci Spa 4*   23-ти Октомври H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник Период 20.10-23.10.2023 3 дена / 2 ноќи 102€ по лице пакет 4 дена / 3 ноќи 148€ по лице пакет   Во цената е вклучено:…

Коментарите се исклучени на 23-ти Октомври H.Kraljevi Cardaci Spa 4*- Копаоник

Истанбул за 23 Октомври – 3 ноќи

Уживајте во градот на два континента, прекрасниот Босфор за 23 Октомври. Истанбул ќе ве остави без здив. ТЕРМИН: 19.10-23.10 (3ноќи) ПРОМО ЦЕНА на аранжманот: 139€ , редовна  цена 159€  ЦЕНАТА НА АРАНЖМАНОТ…

Коментарите се исклучени на Истанбул за 23 Октомври – 3 ноќи

Магичната Тоскана за 23 Октомври

Тоскана многумина ја сметаат за најубавиот дел од Апенинскиот Полуостров поради нејзините 120 заштитени зони со бајковита природа, прекрасни селца, а најмногу поради градовите со исклучителна архитектура, меѓу кои најпознати…

Коментарите се исклучени на Магичната Тоскана за 23 Октомври

ПРАГА-КАРЛОВИ ВАРИ-ВИЕНА 23-ТИ ОКТОМВРИ

Магична, мистична, прекрасна се само дел од атрибутите кои Прага, главната престолнина на Република Чешка, со сигурност ги заслужува. Сместена во срцето на Европа, плени со својата специфична архитектонска традиција,…

Коментарите се исклучени на ПРАГА-КАРЛОВИ ВАРИ-ВИЕНА 23-ТИ ОКТОМВРИ

БУДИМПЕШТА-ВИЕНА-СЕНТ АНДРЕА 23-ТИ ОКТОМВРИ

Будимпешта - Kралица на Дунав, преполна со култура која освојува и заведува, преполна со романтични мостови и широки булевари, улички со калдрма, живописни куќи... Со спојувањето на трите града- Будим,…

Коментарите се исклучени на БУДИМПЕШТА-ВИЕНА-СЕНТ АНДРЕА 23-ТИ ОКТОМВРИ

МИЛАНО-ЛУГАНО-КОМО-СИРМИОНЕ 23-ТИ ОКТОМВРИ

Италија – земја на пица и паста, земја на мода, култура и неверојатна убавина. Сплет на уметност, традиција и модерно време. Градби и знаменитости кои ќе ве остават без здив. Италија…

Коментарите се исклучени на МИЛАНО-ЛУГАНО-КОМО-СИРМИОНЕ 23-ТИ ОКТОМВРИ

ВЕНЕЦИЈА-ВЕРОНА-МИЛАНО-ТРСТ 23-ТИ ОКТОМВРИ

Италија – земја на пица и паста, земја на мода, култура и неверојатна убавина. Сплет на уметност, традиција и модерно време. Градби и знаменитости кои ќе ве остават без здив. Италија…

Коментарите се исклучени на ВЕНЕЦИЈА-ВЕРОНА-МИЛАНО-ТРСТ 23-ТИ ОКТОМВРИ

БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА 23-ТИ ОКТОМВРИ

Романија — земја во југоисточна Европа. Граничи со Украина и Молдавија на североисток, со Унгарија и Србија на запад и со Бугарија на југ (по должината на реката Дунав). Романија…

Коментарите се исклучени на БУКУРЕШТ И ТРАНСИЛВАНИЈА 23-ТИ ОКТОМВРИ

БУДВА КОТОР ДУБРОВНИК ОСТРОГ 23 ти Октомври

ПРОГРАМА 20,10,2023  – Состанок на групата во договорено време. Ноќно и денско патување со паузи и царински формалности. 21,10,2023 –  Пристигнување во Црна Гора во раните утрински часови. Прво застануваме во градот Бар,…

Коментарите се исклучени на БУДВА КОТОР ДУБРОВНИК ОСТРОГ 23 ти Октомври