JK Blue Saphhire

Опис на вила Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа ...
Прочитај повеќе

Вила “ISI Lux” – Неа Потидеа

Бесплатно сместување за 3-то лице во студио и апартман со една спална Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд ...
Прочитај повеќе

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа, Грција Лето 2022 10% попуст за рана уплата до 15.05.2022 20% попуст за ПРОМО термин ...
Прочитај повеќе

Неа Потидеа – Вила Brothers

Локација: 60 метри оддалеченост од плажа, во централниот дел на Неа Потидеа. Сместување: Трикреветни и четирикреветни АПП (една спална и ...
Прочитај повеќе

HAUS LITHEA

Хаус Литеа се наоѓа во Неа Потидеа, првото населено туристичко место на Халкидики, првиот крак Касандра на околу 65 км ...
Прочитај повеќе