Srebrnac 2*

You are currently viewing Srebrnac 2*

Регуларна понуда од Srebrnac 2*

 

HOTEL SREBRNAC ** Kopaonik

Цена по лице на ден на база Полупансион

Тип на соба

Цена

Лица

Услуга

Ски Опенинг

Пакет

01.12

19.12

19.12

31.12

31.12

02.01

02.01

23.01

23.01

13.02

13.02

20.02

20.02

01.04

Мин.ноќи

3

3

7

4

7

7

7

3

1/2 Соба

 

По лице

на ден

2

НВ

77
3 ноќи по лице на база НВ

28

32

47

42

33

39

33

1/3 Соба

3

НВ

26

30

44

40

31

37

31

1/3 + 1 Соба

3-4

НВ

24

27

42

37

28

34

28

Цена по апартман на ден на база Полупансион

1/4 Апартман

По апартман на ден

4

НВ

102

102

111

136

187

170

136

170

1/5 Aпартман

5

НВ

119

119

128

162

204

187

162

196

 

Напомена:
– Цените во соба се дадени по лице на ден на база Полупансион;
– Цените во апартманите се по апартман на ден на база Полупансион;
– За престој помал од минимум прстој на ноќи се доплаќа +20% од цените во табелите;

 

Попусти за деца
– Деца до 4 години ГРАТИС
– Деца 4-12 години во присуство на две возрасни лица 30% попуст:

 

Доплати:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-14,99 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години ГРАРИС;
– Хотелско осогурување 0,20€ по лице на ден без разлика на возраст (плаќање на рецепција)
– Еднокреветан соба 40% од цената ан двокреветна соба;