Stara Planina Resort 4*

    Stara Planina Resort 4* - Stara Planina *Цена во Двокреветна соба,Двокреветна соба + софа и Супериор Соба се дадени по лице на ден**Цена за Junior,Family и Deluxe Apartmаn се дадени по соба на ден Полупансион +…

Коментарите се исклучени на Stara Planina Resort 4*