Калитеа

Maya Bay – Калитеа

EARLY BOOKINGS -15% попуст за резервации направени до 05.02.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -10% попуст ...
Прочитај повеќе

GALINI – КАЛИТЕА

НА ПЛАЖА Вилата ГАЛИНИ се наоѓа на сама плажа.Располага со сопствена плажа, лежалки и чадор за секоја соба. Идеална локација ...
Прочитај повеќе

Вила Мариа

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Собите се ново изградени ...
Прочитај повеќе

Вила Посеидон

Вила Посеидон се наоѓа на сама плажа во Калитеа, на 200м од центарот. Паркинг за возила сама вила не нуди, ...
Прочитај повеќе

Вила Теа

Вила Теа се наоѓа на прекрасна локација меѓу шеталиштето и плажата во Калитеа, на левата страна од главната улица која ...
Прочитај повеќе

Вила Меропи

Вила Меропи се наоѓа на главната улица, во строгиот центар на Калитеа, веднаш до семафорите и излегува на првата пешачка ...
Прочитај повеќе

Вила Димитра

Вила Димитра се наоѓа на 500метри од плажа, веднаш до училиштето на Калитеа и на 2мин пешачење до центарот на ...
Прочитај повеќе

Неа Потидеа

JK Blue Saphhire

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа Потидеа, лоциран на ...
Прочитај повеќе

Иси Лукс – Неа Потидеа

Неа Потидеа-Иси Лукс Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е ...
Прочитај повеќе

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е со прекрасен двор и ...
Прочитај повеќе

KOSTAS – НЕА ПОТИДЕА

НА ПЛАЖА ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ...
Прочитај повеќе

ВИЛА DIOGENIS – НЕА ПОТИДЕА

НА ПЛАЖА – ПОГЛЕД НА МОРЕ ВИЛАТА “ДИОГЕНИС ” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ...
Прочитај повеќе

Куќа „Семи“- Неа Потидеа

Куќа „Семи“ Куќа „Семи“ е лоцирана во средишниот дел на Неа Потидеа, оддалечена околу 50 метри од море. Има мал ...
Прочитај повеќе

Пефкохори

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од ...
Прочитај повеќе

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од ...
Прочитај повеќе

Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори

ПЕФКОХОРИ – Вила АГЕЛИКИ – Лето 2023 Вила АГЕЛИКИ – Пефкохори За уплата за рана резервација 10% попуст до 01.04.2023 ...
Прочитај повеќе

Вила Андромеда – Пефкохори

Вила Андромеда – Пефкохори На 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, познато ...
Прочитај повеќе

Студија Зинова – Пефкохори

Студија Зинова – Пефкохори На 100 километри од Солун, веднаш по Полихроно и Ханиоти, доаѓаме до живописниото место Пефкохори, познато ...
Прочитај повеќе
 

Полихроно

Апартмани Лица – Полихроно 2023- ЧЕТВРТОК

Апартмани “Лица” – Полихроно 2023 На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација ...
Прочитај повеќе

Студиа Ана – Полихроно 2023

Студиа Ана – Полихроно 2023 – ЧЕТВРТОК На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа ...
Прочитај повеќе

Вила Нектариос

Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број ...
Прочитај повеќе

Вила Костантин 2

Вила Костантин 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, во мирна област со многу зеленило. Одалечена од плажа на ...
Прочитај повеќе

Вила Костантин 1

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, ...
Прочитај повеќе

Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Vila Lakis се наоѓа на 100 метри од морето и неколку минути пешачење до центарот на Полихроно. Реновирана е за ...
Прочитај повеќе

Вила Анастасија 1-Полихроно

Вила Анастасија 1-Полихроно Опис: Вилата Анастасија e на 80м. од широката плажа и на 100м од центарот на Полихроно. Се ...
Прочитај повеќе

Вила “Mary-S”

Вила “Mary-S” – Полихроно 2023 Опис: На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката ...
Прочитај повеќе

Villa Lemi – Polihrono

За хотелот: На првиот крак на Касандра се наоѓа Полихроно – едно од најлуксузните места, со долга песочна плажа, со ...
Прочитај повеќе

Villa Moustakas

Дополнителни информации Локација: Грција / Халкидики / Полихроно Плажа: 50м од песочна плажа со ситни каменчиња Услуга: само наем. Интернет: ...
Прочитај повеќе

Сивири

Hotel Jenny 3*

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Има базен, бар покрај базенот, ...
Прочитај повеќе

Ханиоти

С – Студио – Ханиоти 2023

С – Студио – Ханиоти 2023 Опис: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста ...
Прочитај повеќе

С – Апартман – Ханиоти

С – Апартман – Ханиоти Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и ...
Прочитај повеќе

Apart Hotel Vicky – Ханиоти

Apart Hotel Vicky – Ханиоти 2023 Опис: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста ...
Прочитај повеќе

ВИЛА CHRISTINA – ХАНИОТИ

100 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел на Ханиоти,идеална за фамилии со мали деца каде спокојот несомнено ...
Прочитај повеќе