Вила “Ujvara” – Ксамил

Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот следен одмор и нема да зажалите…

Коментарите се исклучени на Вила “Ujvara” – Ксамил

Вила Рошела

Вила Рошела Саранда А кат – (10 м од море) е сместена во најатрактивниот дел од Саранда, во непосредна близина на плажата Деми. Вилата Рошела нуди сместување  во 1/2 и 1/3 соби од…

Коментарите се исклучени на Вила Рошела

Вила Lida

Вила Lida - Саранда   Вила Лида се наоѓа во Саранда град во јужна Албанија, сместен покрај брегот на Јонското море.  Локацијата на оваа вила е на 70 метри одалеченост од плажа и…

Коментарите се исклучени на Вила Lida

Вила Camellia

Вила “Camellia” Вила “Camellia”располага со 1/2 и 1/3  студиасо опременaкујна, купатило, балкон,ТВ и WIFI. На покривот има голема заедничка тераса со поглед кон морето каде можете да го поминете вашето слободно време за играње карти или…

Коментарите се исклучени на Вила Camellia

Вила Idi

Вила Idi Вила “Idi”располага со 1/3  студиакомплет опременaкујна, купатило, ТВ и WIFI. Дел од собите гледаат директно кон морето, страничен поглед на море и кон планина. Пред вилата има сопствен двор. Секоја соба располага со тераса масичка…

Коментарите се исклучени на Вила Idi

ВИЛА АЛБЕРТ

ВИЛА АЛБЕРТ – КСАМИЛ АЛБАНИЈА – ЛЕТО 2023 Вила Алберт  е на 80 м од Бела Виста плажа. Вилата располага со трокреветни  студија опремени со кујна, фрижидер, wi-fi, клима (вклучена во цената)…

Коментарите се исклучени на ВИЛА АЛБЕРТ

ВИЛА СТЕФИ

ВИЛА СТЕФИ – КСАМИЛ АЛБАНИЈА – ЛЕТО 2023 Ксамил е туристичко место на југот на А лбанија (недопрена природа) со тиркизно Јонско море, мирно место идеално за вашиот одмор. Студија и апартмани…

Коментарите се исклучени на ВИЛА СТЕФИ

ВИЛА БИЛЕРО

ВИЛА БИЛЕРО – КСАМИЛ АЛБАНИЈА ЛЕТО 2023 Вилата сe нaoѓa во близина на вила Стефи на  100 метри од плaжaта  Бела Виста, располага со 1/3 i 1/4 студија, 1/6 aпп…

Коментарите се исклучени на ВИЛА БИЛЕРО

Вила “Kleon” – Ксамил

Резервирајте си со Early booking попустите! Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за вашиот…

Коментарите се исклучени на Вила “Kleon” – Ксамил

Вила “Alex” – Ксамил

  Резервирајте си со Early booking попустите! Ксaмил е место со прекрасни егзотични плажи и величенствено тиркизно море на ривиерата на Јужна Албанија. Затоа, ставете го Ксамил во прв план за…

Коментарите се исклучени на Вила “Alex” – Ксамил

ВИЛА КЛЕА – КСАМИЛ

Вилата Клеа се наоѓа во Ксамил,  на 350 метри оддалеченост од плажата Bela Vista и 15 мин од центарот на градчето. Вилата располага со 1/2, 1/3 и 1/4 сoби и…

Коментарите се исклучени на ВИЛА КЛЕА – КСАМИЛ

ВИЛА ДИАМАНТ – КСАМИЛ

Вила Диамант е лоцирана во Ксамил во самиот центар, веднаш до супер маркетот Алфа. Најблиската плажа е Бора Бора и се наоѓа на 150 метри оддалеченост од вилата. Вилата располага…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ДИАМАНТ – КСАМИЛ

Вила Бушати – Ксамил

  Вилата Бушати е реновирана пред три години. Има трокреветни соби, трокреветни со помошен лежај(фотелја на отворање), и студиа со 4 кревети, дуплекс кој се наоѓа надвор од вилата во…

Коментарите се исклучени на Вила Бушати – Ксамил