Вила Gyalos Beach

Вила Gyalos Beach има одлична локација во Неос Мармарас на вториот крак. На само 50м од најубавата плажа на Неос Мармарас, кај фудбалското игралиште. Од содржини располага со двор, веранда и скара, нема свој паркинг, гостите…

Коментарите се исклучени на Вила Gyalos Beach

Flora

Вила Флора е одлично позиционирана на само 30м од плажа, во близина на првиот влез во Торони. Вилата е поставена на главната улица, која воедно минува и покрај самата плажа, во…

Коментарите се исклучени на Flora

Coral Blue Beach – Gerakini

EARLY BOOKINGS -15% попуст за резервации направени до 05.02.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -10% попуст за резервации направени до 01.03.2023 30% уплата при резервација и 100% доплата до…

Коментарите се исклучени на Coral Blue Beach – Gerakini

Апарт Хотел Блу Сарти

  Апарт Хотел Блу Сарти Ситонија, Грција         Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и…

Коментарите се исклучени на Апарт Хотел Блу Сарти

Vila Alcano – Neos Marmaras

   Вилата „Alcano“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина метри оддалеченост од вилата „Sole…

Коментарите се исклучени на Vila Alcano – Neos Marmaras

Vila Santala – Neos Marmaras

Ново во нашата понуда- Вилата „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина…

Коментарите се исклучени на Vila Santala – Neos Marmaras

Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел…

Коментарите се исклучени на Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Vila Mersinis | Neos Marmaras

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани, двор со зеленило, простор за скара и вечерни седенки, паркинг, преубава плажа, мир,…

Коментарите се исклучени на Vila Mersinis | Neos Marmaras

Vila Marias House – Nikiti

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и ги разделува двата полуострови Касандра и Ситонија. Во последните неколку години ова е едно од…

Коментарите се исклучени на Vila Marias House – Nikiti

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – НЕА МАРМАРАС

  200 МЕТРИ ОД ГЛАВНА ПЛАЖА ВО МАРМАРАС   ХОТЕЛ-АПАРТМАНТ  “ZEPPOS” СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 200 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА. НЕА МАРМАРАС Е  ЕДНО ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ  МЕСТА НА ХАЛКИДИКИ.ОСТАТОЦИТЕ ОД  ВИЗАНТИСКИОТ ПЕРИОД …

Коментарите се исклучени на АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – НЕА МАРМАРАС

ВИЛА VASO – НЕА МАРМАРАС

    30 МЕТРИ ОД МОРЕ   ВИЛА “ВАСО“  СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 30 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА.ПЛАЖАТА ВО НЕА МАРМАРАС Е СИТНО ПЕСОЧАНА СО ПОСТЕПЕНО ЗАДЛАБОЧУВАЊЕ И КРИСТАЛНО ЧИСТА ВОДА,ОБЕЛЕЖАНА…

Коментарите се исклучени на ВИЛА VASO – НЕА МАРМАРАС

ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

7 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 20 ЈАНУАРИ   250 МЕТРИ ОД ПЛАЖА НИКИТИ e туристичко место на западната страна на вториот крак на Халкидики-Ситонија.На оддалеченост од 100 км.југо-источно од градот…

Коментарите се исклучени на ВИЛА DIMITRA – НИКИТИ

ВИЛА PETRIDIS – МЕТАМОРФОЗИ

7 % ПОПУСТ ЗА УПЛАТА ДО 20 ЈАНУАРИ НА ПЛАЖА Вилата Петридис се наоѓа на првиот ред вили во Метаморфозис.Идеално место за фамилијарен одмор.Вилата располага со четворокреветни апартмани.Апартманите се наоѓаат на високо…

Коментарите се исклучени на ВИЛА PETRIDIS – МЕТАМОРФОЗИ

Ilaktida

  Нов модерен објект лоциран во централниот дел на Торони блиску до сите градски содржини, на 100м од плажа. Вилата располага со прекрасно уреден двор, сопствен паркинг и скара. Во…

Коментарите се исклучени на Ilaktida

Decaville

  Апарт-вила Декавил се наоѓа на влезот во Геракини, оддалечен е околу 30 метри од најубавиот дел на песочната плажа. Апарт хотелот се состои од  двокреветни, 1/2+1 со фотеља на расклопување…

Коментарите се исклучени на Decaville

HOTEL TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина на песочната плажа во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија, Халкидики. Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, pool бар, snack бар, бежичен интернет…

Коментарите се исклучени на HOTEL TORONI BLUE SEA (OLD WING **+)