Hotel Jenny 3*

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Има базен, бар покрај базенот, ...

Anemohadi

Вилата е на 50 метри од центарот на Сивири. Има 1/2+2 апартмани 2 одделни соби, спална соба со брачен кревет ...

Hotel Calypso

Сивири е малиот рај на Халкидики во Грција. Ова мало крајбрежно селце, сместено на западниот дел на полуостровот Касандра, претставува ...