Vila Alcano – Neos Marmaras

   Вилата „Alcano“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина метри оддалеченост од вилата „Sole…

Коментарите се исклучени на Vila Alcano – Neos Marmaras

Vila Santala – Neos Marmaras

Ново во нашата понуда- Вилата „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина…

Коментарите се исклучени на Vila Santala – Neos Marmaras

Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел…

Коментарите се исклучени на Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Vila Mersinis | Neos Marmaras

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани, двор со зеленило, простор за скара и вечерни седенки, паркинг, преубава плажа, мир,…

Коментарите се исклучени на Vila Mersinis | Neos Marmaras

АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – НЕА МАРМАРАС

  200 МЕТРИ ОД ГЛАВНА ПЛАЖА ВО МАРМАРАС   ХОТЕЛ-АПАРТМАНТ  “ZEPPOS” СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 200 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА. НЕА МАРМАРАС Е  ЕДНО ОД НАЈПОЗНАТИТЕ ТУРИСТИЧКИ  МЕСТА НА ХАЛКИДИКИ.ОСТАТОЦИТЕ ОД  ВИЗАНТИСКИОТ ПЕРИОД …

Коментарите се исклучени на АПАРТХОТЕЛ ZEPPOS – НЕА МАРМАРАС

ВИЛА VASO – НЕА МАРМАРАС

    30 МЕТРИ ОД МОРЕ   ВИЛА “ВАСО“  СЕ НАОЃА ВО НЕА МАРМАРАС НА 30 МЕТРИ ОД ГРАДСКАТА ЦЕНТРАЛНА ПЛАЖА.ПЛАЖАТА ВО НЕА МАРМАРАС Е СИТНО ПЕСОЧАНА СО ПОСТЕПЕНО ЗАДЛАБОЧУВАЊЕ И КРИСТАЛНО ЧИСТА ВОДА,ОБЕЛЕЖАНА…

Коментарите се исклучени на ВИЛА VASO – НЕА МАРМАРАС