VILLA SOULA – НЕИ ПОРИ

Villa Soula се наоѓа на околу стотина метри од песочната плажа во Неи Пори. Нејзината внатрешна организираност, се каракеризира со убаво уредени трокреветни студија, распоредени на првиот кат од објектот.…

Коментарите се исклучени на VILLA SOULA – НЕИ ПОРИ

VILLA MAGGAS – НЕИ ПОРИ

Villa Maggas се наоѓа на околу 150 метри од големата и песочна плажа во Неи Пори, во мал и убаво уреден двор веднаш до вилата Анастасиос. Нејзината организираност, како и…

Коментарите се исклучени на VILLA MAGGAS – НЕИ ПОРИ

VILLA ANASTASSIOS – НЕИ ПОРИ

Villa Anastasios се наоѓа во втората линија на објекти, на оклу 150 метри оддалеченост од големата плажа во Неи Пори. Лоцирана во убаво уреден двор веднаш до вилата Магас, веќе…

Коментарите се исклучени на VILLA ANASTASSIOS – НЕИ ПОРИ

VILLA OLYMPIA – НЕИ ПОРИ

Villa Olympia е лоцирана на околу 250м од големата песочна плажа, во третата линија на објекти и непосредна близина на кружниот тек во стариот дел на Неи Пори. Како објект,…

Коментарите се исклучени на VILLA OLYMPIA – НЕИ ПОРИ
Read more about the article ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ ЛЕТО 2024 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации. ВИЛА ГУЗЕЛИС Се…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ГУЗЕЛИС – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ ЛЕТО 2024 ВИЛА ГЕОРГИЈА на сама плажа, располага со 1/4 студио(еден дупли 2 поед.кревети-Грчки стандард), апартман 1/3 + 2(дупли кревет-грчки стандард) и апартман дуплекс 1/3+1/3 за…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ГЕОРГИЈА – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ТОДОРОС – НЕИ ПОРИ

ВИЛА ТОДОРОС – НЕИ ПОРИ ЛЕТО 2024 НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации. ВИЛА…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ТОДОРОС – НЕИ ПОРИ

Вила АДОНИС

- 20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2023 - 10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2024 НЕИ ПОРИ – едно од најурбанизираните места во Пиериа, идеално…

Коментарите се исклучени на Вила АДОНИС