ПАРАЛИА – ХОТЕЛ МЕЛБУРН

Паралиа е град кој живее цела година, а преку лето и 24 часа во денот. Крајно динамичен и содржаен, овој туристички град со години претставува главна туристичка атракција за многуте…

Коментарите се исклучени на ПАРАЛИА – ХОТЕЛ МЕЛБУРН

ВИЛА ЕЛИТ

ПАРАЛИА – ВИЛА ЕЛИТ ЛЕТО 2023 На 70км. од Солун се наоѓа Паралија, едно од најпознатите и најпосетувано летувалиште во Грција. Посебно се препорачува за љубителите на шопингот и добриот…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ЕЛИТ

Вила Атина

  ВИЛА АТИНА се наоѓа на самото шеталиште измеѓу првата и втората улица оддалечена 30 метри од плажа, сместена во самиот центар. Во нејзина близина има продавници, пекара, гиро, таверни,…

Коментарите се исклучени на Вила Атина