ВИЛА CHRISTINA – ХАНИОТИ

ВИЛА CHRISTINA – ХАНИОТИ 1/4 Студио 1/2 + 1/2 Апартман 100 МЕТРИ ОД ПЛАЖА Вила ХРИСТИНА лоцирана во мирен дел ...

С – Студио – Ханиоти 2024

С – Студио – Ханиоти 2024 Опис: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста ...

Хотел СИМОТЕЛ ЕРМИС 3* – Ханиоти, Грција, Лето 2024

10% попуст за рана уплата до 01.03.2024 Локација: Се наоѓа во најубавиот дел на Ханиоти, поточно во строгиот центар на ...

Вила Вергина

Вила Вергина се наоѓа на 50м оддалеченост од плажа, во мирниот дел на Ханиоти во близина на бич барот Молос ...

Вила Таниа

Вила Таниа, се наоѓа во Ханиоти, на неполни 100м оддалеченост од плажа. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите ...

Apart Hotel Vicky – Ханиоти 2024

Apart Hotel Vicky – Ханиоти 2024 ОПИС: Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста ...