VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на само неколку чекори до плажа, располага со сопствен ресторан , бар ,тераса, бесплатно WI-FI и 24ч рецепција. Сите соби располагаат со flat TV , AC и…

Коментарите се исклучени на VM RESORT & SPA 4*- ДРАЧ

VIVAS HOTEL 4*

Хотел Вивас 4* е лоциран на сама плажа, на само 3км од Драч, хотелот нуди надворешен базен, интернет, бар и ресторан, детско игралиште, одбојка на плажа, пинг понг, фитнес. Сите…

Коментарите се исклучени на VIVAS HOTEL 4*

VILA ONE BEACH HOTEL 4* – ДРАЧ

Објектот се наоѓе во непосредна близина на главната локална плажа во Драч. Поточно, сместен е на неполни 3 км од пристаништето во Драч и на 35 км оддалеченост од аеродромот…

Коментарите се исклучени на VILA ONE BEACH HOTEL 4* – ДРАЧ

SANDY BEACH RESORT 4* – ДРАЧ

Хотелот е лоциран на 2 километри од центарот на Голем, 14 км од центарот на Драч и 45 км од аеродромот во Тирана. Налблиските продавници се наоѓаат на 100 метри…

Коментарите се исклучени на SANDY BEACH RESORT 4* – ДРАЧ

ROYAL G HOTEL 5* – ДРАЧ

     ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ИЛИ СЕ ВКЛУЧЕНО ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД ROYAL G…

Коментарите се исклучени на ROYAL G HOTEL 5* – ДРАЧ

KLAJDI HOTEL 4* ДРАЧ

Хотел Клајди се наоѓа во Драч, Голем, лоциран на сама плажа им нуди на својте гости сместувачки капацитети од висок квалитет, релаксирачки одмор и превкусна храна, сопствен приватен паркинг, детско…

Коментарите се исклучени на KLAJDI HOTEL 4* ДРАЧ

ILIRIA INTERNATIONAL HOTEL 4*

Хотелот располага со песочна приватна плажа со лежалки и чадори, ресторан со поглед на море и тераса кој што служи Италијанска и интернационална кујна, бесплатен Wi-Fi и паркинг и детско игралиште.Појадокот…

Коментарите се исклучени на ILIRIA INTERNATIONAL HOTEL 4*

IBIZA 3*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на 150 м од приватната песочна плажа и на 5 км од центарот на градот Драч. Хотелот овозможува бесплатно користење на WI-FI , AC , фитнес сала…

Коментарите се исклучени на IBIZA 3*- ДРАЧ

HOTEL MAJESTIC 4* – ДРАЧ

Хотелот а сместен на само 50 метри од прекрасната песочна плажа која е приватна, опремена со лежалки и чадори за гостите. Познатиот амфитеатар во центарот на Драч е оддалечен 7…

Коментарите се исклучени на HOTEL MAJESTIC 4* – ДРАЧ

HOTEL KLOEST 4* – ДРАЧ

Хотелот е лоциран во Драч, на неполни 2 км од пристаништето. Карпата на Каваје е оддалечена 11 км од хотелот, додека амфитеатарот во Драч се наоѓа на само 450 метри…

Коментарите се исклучени на HOTEL KLOEST 4* – ДРАЧ

GRAND G&T HOTEL

Hotel Grand G&T се наоѓа во Драч, на 20метри од плажа. Хотелот располага со клима уред и сопствена плажа и рецепција која што е достапна 24 часа за гостите од…

Коментарите се исклучени на GRAND G&T HOTEL

ETER HOTEL 4* ДРАЧ

Хотелот располага со ресторан, бесплатен и приватен паркинг, базен и фитнес центар. Рецепција достапна 24 часа, собна послуга и можност за промена на валутата за гостите на хотелот. Собите се опремени…

Коментарите се исклучени на ETER HOTEL 4* ДРАЧ

ESAL HOTEL 4* ДРАЧ

Хотелот е на 50м од плажа, располага со ресторан, бесплатен и приватен паркинг, бар и сопствена плажа, тераса, простор за чување на багажот.  Секоја соба е опремена со клима уред…

Коментарите се исклучени на ESAL HOTEL 4* ДРАЧ

DOLCE VITA 4*- ДРАЧ

Хотелот Долче Вита 4* се наоѓа до хотел Бонита, и излегува на истата плажа, на оддалеченост на 10 км од Археолошкиот Музеј во Драч. Работи на услуга ноќевање со појадок.…

Коментарите се исклучени на DOLCE VITA 4*- ДРАЧ

BRILLIANT HOTEL & SPA 4* – ДРАЧ

Лоциран е во областа Голем – Драч на 300 метри до “Qerret Beach” Хотелот располага со приватен паркинг, приватна плажа , базен , детски клуб и базен, ресторан , бесплатно…

Коментарите се исклучени на BRILLIANT HOTEL & SPA 4* – ДРАЧ

BLUE MARINE RESIDENCE HOTELS 4*- ДРАЧ

Хотелот се наоѓа на 8 км од градот Драч, и 8 км од амфитеатарот The Roman Durrës. Пристаништето е оддалечено на 13,5 км, додека аеродромот во Тирана на 35 минути…

Коментарите се исклучени на BLUE MARINE RESIDENCE HOTELS 4*- ДРАЧ

BEL CONTI 4*- ДРАЧ

Хотелот располага со приватна песочна плажа , модерно уреден ентериер, елегантен ресторан , бар, бесплатно WI-FI на јавните места ,бесплатен паркинг и базен. Сите соби се со приватно WC ,…

Коментарите се исклучени на BEL CONTI 4*- ДРАЧ

ANDI HOTEL 3*- ДРАЧ

Хотел Анди се наоѓа во Драч, лоциран на сама плажа е идеална дестинација за еден релаксиран одмор. На 800м се наоѓа од плажате Шкемби и Каваје, а од познатиот камен…

Коментарите се исклучени на ANDI HOTEL 3*- ДРАЧ

ALBANIAN STAR 4* ДРАЧ

Хотелот Албанијан Стар 4* е лоциран на сама плажа, на само 5км од Драч, располага со приватна песочна плажа со многу водни активности, ресторан и бар во склоп на хотелот,…

Коментарите се исклучени на ALBANIAN STAR 4* ДРАЧ