Апартхотел Lazaridis – Nea Roda

На околу 150 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос се наоѓа хотелот од апартмански тип „Lazaridis“ во кој располагаме со трокреветни студија (со фотелја на…

Коментарите се исклучени на Апартхотел Lazaridis – Nea Roda

Вила Lena – Nea Roda

На околу 100 метри од плажата, во мирниот дел на Неа Рода на третиот крак Атос, веднаш пред апартхотелот „Lazaridis“ се наоѓа вилата „Lena“. Во вилата располагаме со двокреветни, четирикреветни и петкреветни студија и…

Коментарите се исклучени на Вила Lena – Nea Roda

Vila Maria Pashalidou | Nea Roda

Вилата„Maria Pashalidou“ е лоцирана во непосредна близина на строгиот центар,на само 20 метри од плажата во Неа Рода, на третиот крак Атос. Во вилата располагаме со трoкреветни апартмани на прв и на втор спрати со петкреветен апартман на…

Коментарите се исклучени на Vila Maria Pashalidou | Nea Roda

Vila Vaia | Jerisos

Вилата „Vaia“ се наоѓа на само 120 од плажата во централниот дел на Јерисос, на третиот крак Атос. Апартманите се наоѓаат на прв и на втор спрат од вилата. Сите  имаат опремени…

Коментарите се исклучени на Vila Vaia | Jerisos

Vila Maria | Jerisos

Вилата „Maria“ се наоѓа на само 80 од плажата во централниот дел на Јерисос. Апартманите се наоѓаат на втор спрат од вилата. Сите се опремени со кујни кои се целосно издвоени од спалните соби, телевизор и клима уред чие користење е вклучено во цената. Не…

Коментарите се исклучени на Vila Maria | Jerisos

Vila Alcano – Neos Marmaras

   Вилата „Alcano“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина метри оддалеченост од вилата „Sole…

Коментарите се исклучени на Vila Alcano – Neos Marmaras

Vila Santala – Neos Marmaras

Ново во нашата понуда- Вилата „Santala“ која се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили, на само дваесетина…

Коментарите се исклучени на Vila Santala – Neos Marmaras

Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Вилата „Sole A Mare“ се наоѓа во центарот на Неос Мармарас, најпопуларното туристичко место на Ситонија. Лоцирана е на главната пешачка зона во првата линија вили меѓу изобилство продавници, со фронталниот дел…

Коментарите се исклучени на Vila Sole A Mare | Neos Marmaras

Vila Mersinis | Neos Marmaras

Вилата „Mersinis“ во Неос Мармарас на вториот крак Ситонија има се` што Ви е потребно за вистински одмор: конфорни апартмани, двор со зеленило, простор за скара и вечерни седенки, паркинг, преубава плажа, мир,…

Коментарите се исклучени на Vila Mersinis | Neos Marmaras

Vila Marias House – Nikiti

Никити се наоѓа на северниот дел на полуостровот Ситонија помеѓу Метаморфозис и Неос Мармарас и ги разделува двата полуострови Касандра и Ситонија. Во последните неколку години ова е едно од…

Коментарите се исклучени на Vila Marias House – Nikiti

Vila Bouzalis | Nea Flogita

Во централниот дел на полуостровот Халкидики, на само педесетина километри југоистoчно од Солун се наоѓа туристичкото место Неа Флогита, препознатливо по централниот парк со фонтаните и зелениот појас со палми. Длабочината во…

Коментарите се исклучени на Vila Bouzalis | Nea Flogita

Floral Studios – Potos

Тасос е најсеверниот остров на Егејскиот архипелаг. Заради бујната вегетација, честопати го нарекуваат „Зелениот Остров“ или „Смарагниот Остров“. До него се пристигнува по убав автопат од Солун преку Кавала до…

Коментарите се исклучени на Floral Studios – Potos