Iris 4*

You are currently viewing Iris 4*

Регуларна понуда од Iris 4*

 

Hotel Iris 4*- Zlatibor

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин

1/2 Стандарна Соба

1/2 Комфорт Соба

Еднокреветна соба

23.12-29.12.2021

46

49

63

03.01-21.02.2022

46

49

63

21.02-15.04.2022

40

42

52

15.04-03.05.2022

46

49

63

 

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Термин

1/2 Aпартман

1/3 Апартман

1/3 Фамилијарен Апартаман

Ирис Апартаман

23.12-29.12.2021

56

54

52

66

03.01-21.02.2022

56

54

52

66

21.02-15.04.2022

49

47

45

57

15.04-03.05.2022

56

54

52

66

 

Во цената е вкучено:
– Појадок и Вечера
– Користење на Спа центар: Затворен базен, Финска Сауна, Солена Соба, Тапидариум
– Фитнес Центар
– Wi- Fi

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)

Услови за деца:
– Деца до 6,99 години ГРАТИС во присуство на две возрасни лица;
– Деца од 7-11,99 години 50% попуст во присуство на две возрасни лица;
– Дополнително легло во соба 50% од цената во табелата;
– 3-то и 4-то лице во апартман имаат 20% попуст;

Услови за откажување:
– Откажување на резервација до 10 дена пред почетокот на аранжманот без пенали;
– Доколку се прекине или предвремено го напушти хотелот, средствота не се рефондираат;

Ковид политика:
– Хотелот гарантира поврат на средства во случај:
– Потврдено присуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се однесува резервацијата (доказ поцитивен ПЦР тест)
– Затварање на граници