Iglika Palace 4*

You are currently viewing Iglika Palace 4*

Early Booking Discount понуда од Iglika Palace 4*

 

IGLIKA PALACE 4* BOROVETS                                                               www.hoteliglikapalace.com

1

18.12.2021
25.12.2021

26.12.2021
01.01.2022

02.01.2022
15.01.2022

16.01.2022
30.01.2022

31.01.2022
11.02.2022

12.02.2022
19.02.2022

20.02.2022
05.03.2022

06.03.2022
09.04.2022

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА

STANDARD ROOM

DOUBLE ROOM

80

114

96

80

96

114

96

80

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

110

156

132

110

132

156

132

110

SINGLE ROOM

59

106

72

59

72

106

72

59

DBL 1+1 CHD (2-11,99)

71

114

88

71

84

114

84

71

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

60

107

73

60

73

107

73

60

DBL 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

72

115

89

72

85

115

85

72

DBL 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

81

115

97

81

97

115

97

81

DBL 2+1 CHD (0-1,99)

81

115

97

81

97

115

97

81

DBL 2+1 CHD (2-11,99)

81

115

97

81

97

115

97

81

RENOVATED ROOM

DOUBLE ROOM

102

147

125

102

125

147

125

102

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

141

202

172

141

172

202

172

141

SINGLE ROOM

77

135

92

77

92

135

92

77

SGL 1+1 CHD (0-1,99)

78

136

93

78

93

136

93

78

STUDIO

STUDIO 3 ADULTS

120

170

143

120

143

170

143

120

STUDIO 3 ADULTS+EXTRA BED

150

213

180

150

180

213

180

150

ST3AD 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

121

171

144

121

144

171

144

121

ST3AD 3+1 CHD (0-1,99)

121

171

144

121

144

171

144

121

ST3AD 3+1 CHD (2-11,99)

121

171

144

121

144

171

144

121

RENOVATED STUDIO

STUDIO 3 ADULTS

153

220

187

153

187

220

187

153

STUDIO 3 ADULTS+EXTRA BED

192

275

234

192

234

275

234

192

ST3AD 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

154

221

188

154

188

221

188

154

ST3AD 3+1 CHD (0-1,99)

154

221

188

154

188

221

188

154

ST3AD 3+1 CHD (2-11,99)

154

221

188

154

188

221

188

154

Такса за лице на ден

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

0.60

Минимум престој

1

7

1

1

1

1

1

1

Отказ

 

Под 5 дена 2 ноќевања

Под 21 ден 100%

Под 7 дена 2 ноќевања

Под 5 дена 2 ноќевања

Под 7 дена 2 ноќевања

Под 21 ден

2 ноќевања

Под 7 дена 2 ноќевања

Под 5 дена 2 ноќевања

No Show

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: мини бар, кабловска телевизија, телефон

Опис:ресторан, камин,лоби бар, затворен базен,фитнес,солариум, масажа,солариум,бар

Попусти и доплати: доплата за Новогодишна вечера 55Еур за возрасни и 30 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен, паркинг, интернет во лоби, пауза за чај секој ден од 16.00 до 17.00 часот (само за гостите на база полупансион )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2020 15 % ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 19.12 ДО 25.12.2021

И ОД 02.01 ДО 09.04.2022