Pirin Park Hotel 5*- Sandanski, Bulgaria 2021

“Парк Хотел ПИРИН” е сместен на западните падини на Пирин планина, во близина на паркот Сандански Спа, кој претставува најдобар центар во Европа за лечење на бронхијална астма. “Парк Хотел ПИРИН”…

Коментарите се исклучени на Pirin Park Hotel 5*- Sandanski, Bulgaria 2021

ROYAL SPA 4* ВЕЛИНГРАД

Hotel Royal Spa се наоѓа во населбата Чепино во Велинград. Нуди 8 базени /отворени и затворени/, спа центар  со џакузи, сауна, амам и теретана, паркинг и WiFi, ресторан, лоби бар, барот покрај…

Коментарите се исклучени на ROYAL SPA 4* ВЕЛИНГРАД

Maxi Park & Spa 5* – Велинград

ДЕ ЛУКС СТУДИО (48м2) Џамбо кревет, мини-бар со алкохолни и безалкохолни пијалоци, бања со туш и када, бањарки,  крпи, клима, сеф, кабловска телевизија, безжичен интернет (wi fi) Делукс студиото нуди…

Коментарите се исклучени на Maxi Park & Spa 5* – Велинград

Park hotel 4* – Ќустендил

Хотелот има 6 ката и нуди 14 еднокреветни соби, 68 двокреветни соби, 4 трикреветни соби, 9 апартмани и една еднокреветна соба опремена за лица со посебни потреби. Собите имаат прекрасен…

Коментарите се исклучени на Park hotel 4* – Ќустендил

Pirin Park Hotel 5*- Sandanski, Bulgaria 2021

“Парк Хотел ПИРИН” е сместен на западните падини на Пирин планина, во близина на паркот Сандански Спа, кој претставува најдобар центар во Европа за лечење на бронхијална астма. “Парк Хотел ПИРИН”…

Коментарите се исклучени на Pirin Park Hotel 5*- Sandanski, Bulgaria 2021

Хотел Медите Спа Ресорт 5* – Сандански 2021

Новиот термален спа ресорт Медите 5* е целосно реновиран во 2018 година и ви нуди сосема нови светли и пријатни простории, исполнувајќи ги сите можни желби за луксузен и модерен…

Коментарите се исклучени на Хотел Медите Спа Ресорт 5* – Сандански 2021

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* – Сандански

Цени 2021   Цените се по СОБА на ДЕН за услуга: ноќевање со појадок SGL /еднокреветна соба/ капацитет во соба недела-четврток петок и сабота 10+ ноќевања 1adl 58 € 70…

Коментарите се исклучени на ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ 4* – Сандански

RUSKOVETS

Хотелот Русковец Ресорт е сместен во јужниот дел на котлината на регионот на Банско, со поглед према планината Пирин, и само на 8км одалеченост од Банско.  Хотелот располага со неколку…

Коментарите се исклучени на RUSKOVETS

Rimska Banja

Во период 15.09 – 09.10.2019 г. хотелот ќе се реновира Цени 13.10-19.12.2019 Цените се по СОБА на ДЕН за период 08.09-14.09.2019 и 10.10-19.12.2019 – ПОЛУПАНСИОН сместување во цената е за петок или сабота…

Коментарите се исклучени на Rimska Banja

Hot Springs & Spa

Хотел Хот Спрингс Медикал и СПА се наоѓа во с. Бања (област Разлог), село познато по своите термални извори. Во хотелот се користи минерална вода во Wellness & SPA центар.…

Коментарите се исклучени на Hot Springs & Spa

Св. Никола 3*- Сандански

Во подножјето на Пирин планина, во центарот на градот Сандански се наоѓа хотел Свети Никола. СПА центарот на хотел “Свети Никола” се напојува со хипертермална минерална вода 75 ° С…

Коментарите се исклучени на Св. Никола 3*- Сандански