Rimska Banja

Во период 15.09 – 09.10.2019 г. хотелот ќе се реновира Цени 13.10-19.12.2019 Цените се по СОБА на ДЕН за период 08.09-14.09.2019 и 10.10-19.12.2019 – ПОЛУПАНСИОН сместување во цената е за петок или сабота…

Коментарите се исклучени на Rimska Banja

Hot Springs & Spa

Цени 2020 Цени за 1 ноќ за ЛИЦЕ во двокреветна соба/студио/суит – полупансион Капацитет на собите 2 +0 2 + 1 2 + 2 2 + 2 период денови DBL…

Коментарите се исклучени на Hot Springs & Spa