Aparthotel Agape 3+*

You are currently viewing Aparthotel Agape 3+*

Специјална понуда од Aparthotel Agape 3+*

 

APARTHOTEL AGAPE 3+*- ЗЛАТИБОР
Цените се дадени по соба за 2 лица на ден на база Ноќевање со Појадок

Teрмини

25.12-21.01.2023

22.01.06.04.2023

Тип на соба

Капацитет на Лица

Цена

Цена

Economy Room

Мах 2 лица

79

68

Standart Room

Мах 2 лица

84

73

Comfort Room

Мах 4 лица

93

81

Family Room

Мах 3 лица

88

76

Studio

 

93

90

Apartment

Мах 4 лица

99

81

Apartment with Kitchen

Мах 4 лица

111

98

2 Bed Room Aparment with Kitchen

Мах 6 лица

124

107

Цените не се валидни за период:29.12-03.01.2023 / 15.02-18.02.2023

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок;
– Користење на спа центар 1 влез во трање на 3 часа на ден, деца до 11,99 години право на користење на спа центар во период 09:00-18:00 часот;
– Wi-Fi низ цел хотел;
– Надворешен паркинг (резервација не е дозволена);

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 0-6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-11,99 години во присуство на две возрасни лица плаќаат 15€ по дете;
– Трето и Четврто возрасно лице плаќаат 18€ по лице на ден;
– Доплата за вечера 10€ по лице на ден за возрасно лице, деца 7-12 години плаќат 7€ по лице на ден;
– За резервација е потребно 30% при резервација, остаток 21 ден пред патување;

Специјални попусти:
– 10% попуст за минимум престој од 3 ноќи;
– 15% попуст за минимум престој од 5 ноќи;
– 20% попуст за минимум престој од 7 ноќи;