Aparthotel Konak 4*

You are currently viewing Aparthotel Konak 4*

Регуларна понуда од Aparthotel Konak 4*

 

Aparhotel Konak 4*- Златибор
Цените не се валидни за Нова Година, Сретенски Празник и Велигден

Цените се дадени по лице на ден за избрана услуга

Услуга

Standart Apartment I и II

1 Bed Room Aparment / Superior Aparment

2 Bedroom Aparment Deluxe

Single Standart I и II

Deluxe Family Aparment

Капацитет

2 adl + 2 chd
3 adl + 1 chd

2 adl + 2 chd
3 adl + 1 chd

4 Adl + 1 chd
5 Adl

/

6 Adl

Ноќевање со Појадок

49€

59€

70€

60€

80€

Појадок и Вечера

61€

71€

80€

68€

90€

 

Во цената е вклучено:
– Ноќевање со појадок / Појадок и Вечера;
– Користење на Спа Центар ограничено на 3 часа по лице на ден (Внатрешен базен, џакузи, финска сауна);
– Фитнес Центар;
– Игротека за деца;

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС; (плаќање во агенција)
– Хотелско осигурување 0,20€ по лице на ден за сите гости; (плаќање во агенција)
– Подземна гаража 5€ по кола на ден;

Услови:
– Деца до 2,99 години во присуство на две возрасни лица – ГРАТИС;
– Деца од 3-11,99 години во присуство ан две возрасни лица имаат 50% попуст;
– Трето и Четворто возрасно лице во апартман 50% од цената во табелата;
– Доплата за домашно милениче (куче / мачка до 10кг 21€ за цел престој;

Специјални Попусти:
– За престој 4+ ноќи се одобрува 10% попуст;
– За престој 7+ ноќи се одобрува 15% попуст;