Buket 4*

You are currently viewing Buket 4*

Регуларна понуда од Buket 4*

 

Hotel BUKET 4*- Златибор
Валиден за престој 03.01 – 01.07.2023

Цените се дадени по лице на ден на база Полупансион

1/2 Standart Room

1/2 Comfort Room

Single Room

Max 2 лица

Мах 3 лица

Мах 1 лице

66€

70€

84€

1/3 Standart Apartment

1/3 Comfort Apartment

1/3 Buket Apartment

Мах 4 лица

Мах 4 лица

Мах 4 лица

75€

78€

84€

 

Во цената е вклучено:
– Полупансион (појадок и вечера);
– Користење на Спа центар (затворен базен, хидромасажна када, тапидариум клупи, солена соба, парна бања, финска сауна, био сауна);
– Фитнес Центар;
– Baby Cot (на барање)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден возрасни, Деца 7-14,99 години плаќа 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 плаќат 0,20€ по лице на ден (наплата се врши во агенција);

Услови:
– Деца до 6,99 години во присуство на две возрасни лица ГРАТИС;
– Деца 7-11,99 години 24€ по лице на ден, во присуство на две возрасни лица;
– Трето возрасно лице на дополнително легло 50% попуст;
– Трето и Четврто возрасно лице во апартман имаат 30% попуст;
– Доколку во апартман престојува едно возрасно лице доплата +70% од цената;
– За резервација е потребно 30% од вкупната сума на аранжманот, остаток на 14 дена пред патување;

Специјални Попусти:
– За престој од 5+ ноќи се одобрува 10% попуст;
– За престој од 8+ ноќи се одобрува 15% попуст;