Апартмани Лица – Полихроно 2023- ЧЕТВРТОК

Апартмани “Лица” – Полихроно 2023 На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно е опкружено…

Коментарите се исклучени на Апартмани Лица – Полихроно 2023- ЧЕТВРТОК
Read more about the article Студиа Ана – Полихроно 2023
Beach chairs with umbrella and beautiful sand beach in Punta Cana, Dominican Republic

Студиа Ана – Полихроно 2023

Студиа Ана – Полихроно 2023 – ЧЕТВРТОК На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно…

Коментарите се исклучени на Студиа Ана – Полихроно 2023

Вила Нектариос

Вила Нектариос се наоѓа во Полихроно, на прва линија до плажа, покрај камениот споменик во Полихорно. Располага со мал број на соби и е идеална за оние кој преферираат плажата…

Коментарите се исклучени на Вила Нектариос

Вила Костантин 2

Вила Костантин 2 се наоѓа во централниот дел на Полихроно, во мирна област со многу зеленило. Одалечена од плажа на само 5мин пешачење или 150м, или на 300м од центарот…

Коментарите се исклучени на Вила Костантин 2

Вила Костантин 1

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад…

Коментарите се исклучени на Вила Костантин 1

JK Blue Saphhire

Вилата се наоѓа на неколку чекори од плажа, веднаш до хотелот Елпиники на јужниот дел на Неа Потидеа, лоциран на крајниот дел на местото, свртена према запад, идеална за оние…

Коментарите се исклучени на JK Blue Saphhire

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори. За уплата за рана резервација 10% попуст…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б

Maya Bay – Калитеа

EARLY BOOKINGS   -15% попуст за резервации направени до 05.02.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -10% попуст за резервации направени до 01.03.2023 30% уплата при резервација и 100% доплата…

Коментарите се исклучени на Maya Bay – Калитеа

Иси Лукс – Неа Потидеа

Неа Потидеа-Иси Лукс Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е изградена во 2017 год и е…

Коментарите се исклучени на Иси Лукс – Неа Потидеа

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

  Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори. За уплата за рана резервација 10%…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

Hotel Bellagio – Фурка, Халкидики

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+…

Коментарите се исклучени на Hotel Bellagio – Фурка, Халкидики

С – Студио – Ханиоти 2023

С – Студио – Ханиоти 2023 Опис:        Ако сакате вашиот престој, да го поминете уживајќи покрај море, покрај кристално чиста вода и белата песок на плажата, во истражување…

Коментарите се исклучени на С – Студио – Ханиоти 2023

Куќа “La Plage”

Куќа “La Plage” 40.255254, 23.224670   Куќа „La Plage“ е лоцирана во новиот дел на Неа Флогита, прва линија море, на сама плажа. Располагаме со 3 четирикреветни студиа, 2 четирикреветни апартмани и…

Коментарите се исклучени на Куќа “La Plage”

Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Vila Lakis се наоѓа на 100 метри од морето и неколку минути пешачење до центарот на Полихроно. Реновирана е за сезоната 2017 кога ќе ги пречека првите гости. Има дванаесет трокреветни…

Коментарите се исклучени на Vili Lakis 1 i 2 | Polihrono

Вила Анастасија 1-Полихроно

Вила Анастасија 1-Полихроно Опис: Вилата Анастасија  e на 80м. од широката плажа и на 100м од центарот на Полихроно.  Се состои од 4 апартмани за 2-5 лица сместени на прв и…

Коментарите се исклучени на Вила Анастасија 1-Полихроно

Вила “Mary-S”

Вила “Mary-S” – Полихроно 2023 Опис:    На првиот крак на полуостровот Халкидики, Касандра, 98км југоисточно од Солун, се наоѓа туристичката дестинација Полихроно, сместена во кристално чистиот залив Торонеос. Полихроно…

Коментарите се исклучени на Вила “Mary-S”

Villa Lemi – Polihrono

За хотелот:  На првиот крак на Касандра се наоѓа Полихроно – едно од најлуксузните места, со долга песочна плажа, со маркети, пекари, хотели, вили и апартмани, таверни, кафулиња, барови… Локација: Грција / Халкидики / Полихроно Плажа: 30м од песочна плажа со ситни каменчиња Услуга: само наем. Интернет: бесплатно во соби…

Коментарите се исклучени на Villa Lemi – Polihrono

Villa Moustakas

Дополнителни информации  Локација: Грција / Халкидики / Полихроно Плажа: 50м од песочна плажа со ситни каменчиња Услуга: само наем. Интернет: бесплатно во соби Клима уред: бесплатно Сместување: Сите соби имаат комплетно опремена кујна и прибор во согласност од…

Коментарите се исклучени на Villa Moustakas

Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Вила ЛИДИЈА се наоѓа на само 30 м. од песочната плажа во Неа Потидеа. Опкружена е со прекрасен двор и цветна градина. Располага со 1/3 апартмани 1/4 и 1/5 дуплекси на првиот…

Коментарите се исклучени на Вила ЛИДИЈА – Неа Потидеа

Hotel Jenny 3*

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Има базен, бар покрај базенот, детски дел, ресторан, рецепција, безжичен интернет…… Надворешниот базен и лежалките…

Коментарите се исклучени на Hotel Jenny 3*