Вила Јониан Вју

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа и нуди прекрасен поглед на Јонското море, бидејки сите соби се на последен спрат (поткровје).  Располага со трокреветни…

Коментарите се исклучени на Вила Јониан Вју

Villa Savvas

  Villa Savvas - Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања доплата 6 еур на ден БЕСПЛАТНО…

Коментарите се исклучени на Villa Savvas

Villa Argiri

Дополнителни информации  Vila Argiri - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 +1 Studio 1/3…

Коментарите се исклучени на Villa Argiri

Villa Alexandra

Локација  Грција/ Остров Тасос / Скала Потамиа GPS: 40.7069862; 24.7617097 Дополнителни информации    Alexandra Studios & apartments - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба http://www.alexandra-rooms-potamia.gr/rooms.html на 50-80m од плажа Термин…

Коментарите се исклучени на Villa Alexandra

Barbara Studios

Дополнителни информации  Studios Barbara - Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 + 1 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања…

Коментарите се исклучени на Barbara Studios

Studios Kouras

Дополнителни информации  Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја. Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки…

Коментарите се исклучени на Studios Kouras

Villa Afrodite 2

За хотелот:  Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно дизајнирана, опремена со нов мебел и имаат се што ви…

Коментарите се исклучени на Villa Afrodite 2

Вила Елени + Ипсос Крф – Лето 2024

Вила ЕЛЕНИ – Ипсос/Пирги Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата. Вилата е комплекс од три понови згради, со голем базен. Располага со двокреветни…

Коментарите се исклучени на Вила Елени + Ипсос Крф – Лето 2024

Вила Зевс – Лето 2024

ВИЛА ЗЕВС – Ипсос Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е голем комплекс од два објекта кои…

Коментарите се исклучени на Вила Зевс – Лето 2024

Вила Мина Лукс – Лето 2024

ЛЕТО 2024 – сопствен закуп Вила Мина Лукс – Ипсос Вила „Мина Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата има базен со лежалки…

Коментарите се исклучени на Вила Мина Лукс – Лето 2024

Hotel Bellagio – Фурка, Халкидики

Хотелот се наоѓа на прекрасна локација, опкружен со бујна зелена борова шума и зеленило, на 400 метри од  песочната плажа  на Фурка, на еден  полуостровот Касандра, Халкидики. Хотело со 3+…

Коментарите се исклучени на Hotel Bellagio – Фурка, Халкидики

Sun Beach 3*

Early Booking Discount понуда од Sun Beach 3*   SUN BEACH 3* PLATAMONA                        www.sbhplatamon.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– ПОЛУПАНСИОН 10/0 20.05-07.06 16.09-05.10 08.06-15.06 09.09-15.09 16.06-15.07 16.07-30.08 31.08-08.09 Standard Room 40 51…

Коментарите се исклучени на Sun Beach 3*

Mediterranean Village Hotel & Spa 5*

Early Booking Discount понуда од Mediterranean Village Hotel & Spa 5*   MEDITERRANEAN VILLAGE HOTEL & SPA 5* PARALIA                                   www.mediterraneanhotels.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 4/2/10 01.04.24 01.05.24…

Коментарите се исклучени на Mediterranean Village Hotel & Spa 5*

Litohoro Olympus Resort & Spa 4*

Early Booking Discount понуда од Litohoro Olympus Resort & Spa 4*   LITOHORO OLYMPUS RESORT VILLAS &SPA 4* LITOHORO                                 www.litohororesort.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН ВО ЕВРА 4 01.01-31.05 01.10-31.12…

Коментарите се исклучени на Litohoro Olympus Resort & Spa 4*

Olympios Zeus 3*

Early Booking Discount понуда од Olympios Zeus 3*   OLYMPIOS ZEUS 3* PLAKA LITOCHORO www.olympios-zeus.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО 0/10 03.05-23.05 29.09-12.10 24.05-13.06 15.09-28.09 14.06-11.07 25.08-14.09 12.07-24.08…

Коментарите се исклучени на Olympios Zeus 3*

Cronwell Platamon Resort 5*

Early Booking Discount понуда од Cronwell Platamon Resort 5*     CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA                        http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/       ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО 4 28.04-31.05 01.06-13.06 11.09-30.09 14.06-30.06 01.07-21.07…

Коментарите се исклучени на Cronwell Platamon Resort 5*

Sani Asterias 5*

Early Booking Discount понуда од Sani Asterias 5*   SANI ASTERIAS 5* SANI RESORT                                               www.sani-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 4 21.06.24 28.06.24         29.06.24 05.07.24        …

Коментарите се исклучени на Sani Asterias 5*