Вила Јониан Вју

You are currently viewing Вила Јониан Вју

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа и нуди прекрасен поглед на Јонското море, бидејки сите соби се на последен спрат (поткровје). 

Располага со трокреветни студија (еден дупли и еден единечен кревет) и апартман со една спална (еден брачен кревет, еден единечен и една софа) , лоцирани на последниот кат (подкровје) опремени сите со сопствен тоалет, кујна со прибор за готвење и јадење, балкон со поглед на море. Користењето на клима уредот е со доплата на лице место од 6еур на ден.

 

 • Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
 • Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
 • Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

(напомена: првите два и последните два термина се промо, и не подложат на попуст) 

7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 20.05.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.05.2023

Датуми Triple 1bedroom apartment
21.05.2024 – 28.05.2024
28.05.2024 – 04.06.2024
04.06.2024 – 11.06.2024
11.06.2024 – 18.06.2024
18.06.2024 – 25.06.2024
25.06.2024 – 02.07.2024
02.07.2024 – 09.07.2024
09.07.2024 – 16.07.2024
16.07.2024 – 23.07.2024
23.07.2024 – 30.07.2024
30.07.2024 – 06.08.2024
06.08.2024 – 13.08.2024
13.08.2024 – 20.08.2024
20.08.2024 – 27.08.2024
27.08.2024 – 03.09.2024
03.09.2024 – 10.09.2024
10.09.2024 – 17.09.2024
17.09.2024 – 24.09.2024

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Врахос:

 • -Скопје (Дрводекор) – 65€ по лице 
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -85€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа Мотел Македонија) -65€ по лице

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Врахос:

 • -Битола (Автобуска  Станица)55€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -65€
 • -Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -65€ по лице
 • -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -65€ по лице

-Деца од 2-11,99год  – 10еур попуст 

 

Време на поаѓање за Врахос:

 • -01:00 h Скопје (Дрводекор) трансфер до Битола
 • -01:45 h Велес (бензинска пумпа Мотел Македонија) трансфер до Битола
 • -12:45 h Штип (паркинг пред пошта) трансфер до Битола
 • -02:30 h Кавадарци (бензинска пумпа Макпетрол,Дреново) трансфер до Битола
 • -03:20 h Прилеп (бензинска пумпа Лук Оил)
 • -04:00 h Битола (Автобуска Станица Транскоп на Перон)
 • -03.15 h Ресен (спроти автобуска станица)-Трансфер до Битола
 • -02:30 h Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола)
 • -02.15 h Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола

 

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

 • *За уплата на два последователни термини одобруваме 10% попуст на вториот термин(овој попуст не е важечки за промо термините)
  * попустите не може да се комбинираат,
 • *Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети)
 • *Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
 • *Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)
 • *Важат Општите услови на СКТМ и ТА МИГ Травел