Olympios Zeus 3*

You are currently viewing Olympios Zeus 3*

Early Booking Discount понуда од Olympios Zeus 3*

 

OLYMPIOS ZEUS 3* PLAKA LITOCHORO www.olympios-zeus.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА –СЕ ВКЛУЧЕНО

0/10

05.05-17.05

01.09-20.10

18.05-10.06

17.09-30.09

11.06-11.07

28.08-16.09

12.07-27.08

Single Standard

64

76

82

96

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Standard

41

46

52

60

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

54

63

71

82

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Room Open Plan with Bunk Bed

44

51

56

64

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Superior Family Room Open Plan with Bunk Bed

66

78

86

98

1 дете од 2-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 г.

50%

50%

50%

50%

Минимум престој

1

1

1

1

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2023 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 10% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ