Elani Bay 4*

Early Booking Discount понуда од Elani Bay 4*

 

 

ELANI BAY RESORT 4* ELANI (SIVIRI)                  www.elani-resort.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0/15

11.09-30.09

01.06-23.06

24.06-13.07

25.08-10.09

14.07-24.08

Double Room for Single Use

64

72

81

90

Double Room Standard

41

44

51

58

1 дете од 0-1.99

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Junior Suite Sea View

52

57

65

71

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

2 Bedrooms Suite Standard

64

74

79

91

Трето лице

29

29

41

41

Четврто лице

29

29

41

41

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

1 Bedroom Suite Standard

60

68

75

82

Трето лице

29

29

41

41

Четврто лице

29

29

41

41

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

Suite Superior 1 Bedroom

56

64

71

75

Трето лице

29

29

41

41

Четврто лице

29

29

41

41

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

18

18

23

23

Мин. Престој

2

3

3

5

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelation policy:

3- 1 days before arrival 100%

Non show or early departure 100%

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ