Orlovetz 5*

You are currently viewing Orlovetz 5*

First Minute понуда од Orlovetz 5*

 

ORLOVETZ 5* PAMPOROVO                                        www.hotelorlovetz.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

01.12.2022
16.12.2022

17.12.2022
28.12.2022

29.12.2022
03.01.2023

04.01.2023
20.01.2023

21.01.2023
17.02.2023

18.02.2023
03.03.2023

04.03.2023
09.04.2023

STANDARD

DOUBLE ROOM

102

114

180

114

125

114

102

DOUBLE ROOM+EXTRA BED

141

156

248

156

172

156

141

SINGLE ROOM

79

85

179

85

90

85

79

DBL 1+1 CHD (6-11,99)

102

114

180

114

125

114

102

SGL 1+1 CHD (0-5,99)

80

86

180

86

91

86

80

DBL 1+2 CHD (0-5,99) (6-11,99)

103

115

181

115

126

115

103

DBL 1+2 CHD (6-11,99) (6-11,99)

128

142

226

142

156

142

128

DBL 2+1 CHD (0-5,99)

103

115

181

115

126

115

103

DBL 2+1 CHD (6-11,99)

128

142

226

142

156

142

128

Полупансион

22

22

22

22

22

22

22

Деца од 6-11.99 год.

14

14

14

14

14

14

14

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ

Под 14 дена 50%

Под 14 дена 50%

Под 30 дена 50%

Под 14 дена 50%

Под 14 дена 50%

Под 14 дена 50%

Под 14 дена 50%

No Show

100%

100%

100%

100%

100%

100%

100%

Доплата за Новогодишна вечера 90 ЕУР за возрасни и 50 ЕУР за деца од 6 до 11.99 год.

Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, инфрацрвена сауна, арома сауна, хербална сауна,тропски тушеви,

парна бања,амам, интернет, ски гардероба, трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2022 18% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.11.2022 12% ПОПУСТ