Ekies All Senses Resort 4*

You are currently viewing Ekies All Senses Resort 4*

Early Booking Discount понуда од Ekies All Senses Resort 4*

 

EKIES ALL SENSES RESORT * * * * VOURVOUROU                             www.ekies.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

0

25.04-19.05

01.10-19.10

20.05-31.05

19.09-30.09

01.06-19.06

20.06-11.07

29.08-18.09

12.07-28.08

Double Superior

79

96

113

127

144

Junior Suite

90

108

131

162

191

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Large up to

4 pax

102

137

159

208

248

1 дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2дете од 3-12.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Полупансион

46

46

46

46

46

Деца од 3-12.99 г.

17

17

17

17

17

Мин. Престој

3

3

3

7

7

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:собен сервис,џакузи,базен,пул бар, бар на плажа,ресторан,таверна,мини маркет

Соби: клима,САТ ТВ,сеф,фен,телефон, мрежа за комарци

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

Cancellations made from 15 to 8 days prior to arrival, 50% fees

Cancellations made from 7 to 1 days prior to arrival, 100% fees

Non-shows 100% fees

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.01.2024 20% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2024 10% ПОПУСТ ЗА МИНИМУМ 7 НОЌЕВАЊА

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ