Tropical Hanioti 4*

First Minute понуда од Tropical Hanioti 4*   HOTEL TROPICAL**** HANIOTI                      www.hoteltropical.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН 10 20.05-17.06 13.09-30.09 18.06-10.07 23.08-12.09 11.07-22.08 Deluxe Room Garden View 49 68 87 Трето лице…

Коментарите се исклучени на Tropical Hanioti 4*

Secret Paradise 4* Nea Kalikratia

Early Booking Discount понуда од Secret Paradise 4*   SECRET PARADISE HOTEL & SPA 4* NEA KALIKRATIA         www.mykoniatihotels.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 2/4 01.04.23 30.04.23        …

Коментарите се исклучени на Secret Paradise 4* Nea Kalikratia

Crystal Villas & Suites

Early Booking Discount понуда од Crystal Villas & Suites       CRYSTAL VILLAS &SUITES POLICHRONO                                           www.crystalresort.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/4 15.05-31.05 01.06-20.06 01.09-15.09 21.06-07.07 08.07-31.07 17.08-31.08 01.08-16.08…

Коментарите се исклучени на Crystal Villas & Suites

Kriopigi 4*

First Minute понуда од Kriopigi 4*   KRIOPIGI 4*                                                                www.hotelkriopigi.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН   28.04.23 28.04.23 29.04.23 18.05.23 19.05.23 01.06.23 02.06.23 15.06.23 16.06.23 29.06.23 30.06.23…

Коментарите се исклучени на Kriopigi 4*

Lagaria Hotel & Apartments 4*

Early Booking Discount понуда од Lagaria Hotel & Apartments 4*   LAGARIA HOTEL & APARTMENTS 4* AFITOS                                   www.lagariahotel.gr ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА - НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 2 28.04.23 14.05.23 15.05.23 01.06.23…

Коментарите се исклучени на Lagaria Hotel & Apartments 4*

Domes Noruz 5*

Early Booking Discount понуда од Domes Noruz 5*   DOMES NORUZ KASSANDRA 5* (ex. GRECOTEL MARGO BAY) HANIOTI                           www.domesresorts.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 2 28.04.23 18.05.23 19.05.23 03.06.23 04.06.23…

Коментарите се исклучени на Domes Noruz 5*

Куќа “Kostas”

Куќа “Kostas”  40.40033, 23.87954   7% попуст за уплата од 50% веднаш и целосна доплата 15 дена пред термин на патување за резервации заклучно со 11.03.2023  (сабота)   Јерисос е едно…

Коментарите се исклучени на Куќа “Kostas”

Куќа “Evangelia”

Куќа “Evangelia”  40.399252, 23.880963   10% попуст за уплата од 50% веднаш и целосна доплата 15 дена пред термин на патување за резервации заклучно со 11.03.2023  (сабота) Јерисос е едно од…

Коментарите се исклучени на Куќа “Evangelia”

Куќа “Atina”

Куќа “Atina”  40.398701, 23.879398   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од  3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’…

Коментарите се исклучени на Куќа “Atina”

Куќа “Billys”

Куќа “Billys”  40.399927, 23.880494   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино знаме’…

Коментарите се исклучени на Куќа “Billys”

Куќа “Tzouli 2”

Куќа “Tzouli 2” 40.400584, 23.879470   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од   3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино…

Коментарите се исклучени на Куќа “Tzouli 2”

Куќа “Tzouli 1”

Куќа “Tzouli 1”  40.399310, 23.880143   Јерисос е едно од најголемите туристички места на полуостровот Халкидики. Градот во кој живеат повеќе од 3000 жители има долга, песочна плажа која има ‘сино…

Коментарите се исклучени на Куќа “Tzouli 1”

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б

Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори. Локација:       На 40м.од  плажа, во непосредна близина…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO – Блок Б

Maya Bay – Калитеа

EARLY BOOKINGS   -15% попуст за резервации направени до 05.02.2023, 30% уплата при резервација и 100% доплата до 20.02 -10% попуст за резервации направени до 01.03.2023 30% уплата при резервација и 100% доплата…

Коментарите се исклучени на Maya Bay – Калитеа

Иси Лукс – Неа Потидеа

Неа Потидеа-Иси Лукс Вила “ISI Lux” се наоѓа нa 20m oд плажа во централниот дел на Потидеа каде што е најширока плажата, веднаш пред хотел "Potidea Golden Beach". Вилата е изградена во 2017 год и е…

Коментарите се исклучени на Иси Лукс – Неа Потидеа

ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

  Вила PARADISO е еден од најбараните наши објекти на Халкидики, се наоѓа на идеална локација на само неколку чекори од плажата во Пефкохори. За уплата за рана резервација 10% попуст до…

Коментарите се исклучени на ПЕФКОХОРИ – Вила PARADISO

Zoe 4*

Early Booking Discount понуда од Zoe 4*   ZOE 4* TRIPITI THASSOS www.dhotels.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0/15 01.05-03.06 26.09-06.10 04.06-30.06 10.09-25.09 01.07-31.08 01.09-09.09 Double Deluxe Room…

Коментарите се исклучени на Zoe 4*

Natasa 3*

Регуларна понуда од Natasa 3*       NATASA HOTEL 3* THASSOS SKALA POTAMIAS www.hotel-natasa.gr ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 0 26.05-09.06 11.09-24.09 10.06-30.06 01.07-10.07 28.08-10.09 11.07-27.08 Double Standrad…

Коментарите се исклучени на Natasa 3*

Ilio Mare 5*

Early Booking Discount понуда од Ilio Mare 5*     HOTEL ILIO MARE ***** THASSOS                                www.iliomare.gr    ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/0/WH 27.04-30.04 25.09-10.10 01.05-11.06 12.06-09.07 28.08-10.09 10.07-27.08 11.09-24.09 Classic Room Garden View 87 99…

Коментарите се исклучени на Ilio Mare 5*

Kamari Beach 3*

Регуларна понуда од Kamari Beach 3*     KAMARI BEACH 3* POTOS THASSOS                        www.hotelkamari.hotelbrain.com ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – ПОЛУПАНСИОН 10/0/15   25.05-31.05 18.09-30.09 01.06-18.06 10.09-17.09 19.06-16.07 25.08-09.09 17.07-24.08 Comfort Room Garden View 2 pax…

Коментарите се исклучени на Kamari Beach 3*