Вила Јониан Вју

Вила Ionion View се наоѓа во Врахос на 90 метри оддалеченост од плажа и нуди прекрасен поглед на Јонското море, бидејки сите соби се на последен спрат (поткровје).  Располага со трокреветни…

Коментарите се исклучени на Вила Јониан Вју

ВИЛА MIHALIS – НЕА ФЛОГИТА

    50 МЕТРИ ОД ПЛАЖА НЕА ФЛОГИТА, туристичко место на западната страна од првиот крак Касандра во областа Халкидики. Се издвојува со нај долгата песочна плажа на Халкидики, бистрината…

Коментарите се исклучени на ВИЛА MIHALIS – НЕА ФЛОГИТА

ВИЛА KOSTAS – НЕА ПОТИДЕА

НА ПЛАЖА   ВИЛАТА “KOSTAS” СЕ НАОЃА ВО НЕА ПОТИДЕА НА САМA  ПЛАЖА (ПРВ РЕД) НЕА ПОТИДЕА E ПРВОТО ЛЕТУВАЛИШТЕ НА ПРВИОТ КРАК – КАСАНДРА ВО ОБЛАСТА ХАЛКИДИКИ. ВИЛАТА  KOSTAS  ИЗЛЕГУВА НА НАЈУБАВИОТ ДЕЛ ОД ПЛАЖАТА…

Коментарите се исклучени на ВИЛА KOSTAS – НЕА ПОТИДЕА

Вила Мариа

Вила Мариа се наоѓа во центарот на Калитеа, веднаш до паркот, на 500м одалеченост од море. Вилата располага со трокреветни и четворокреветни студиа, сите опремени со клима (5еур на ден…

Коментарите се исклучени на Вила Мариа

Вила Порто Фино – Никиана, Лефкада

Вила Порто Фино, Никиана, Лефкада   Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана…

Коментарите се исклучени на Вила Порто Фино – Никиана, Лефкада

Вила Спирос – Агиос Никитас, Лефкада

Вила Спирос – Агиос Никитас, Лефкада Лефкада е остров на Јонскиот Архипелаг, кој се наоѓа јужно од Крф и североисточно од Кефалонија, а со континенталниот дел на Грција е поврзана…

Коментарите се исклучени на Вила Спирос – Агиос Никитас, Лефкада

Villa Savvas

  Villa Savvas - Golden Beach Цена по соба Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/3 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања доплата 6 еур на ден БЕСПЛАТНО…

Коментарите се исклучени на Villa Savvas

Villa Argiri

Дополнителни информации  Vila Argiri - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба на 5 минути од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 Studio 1/2 +1 Studio 1/3…

Коментарите се исклучени на Villa Argiri

Villa Alexandra

Локација  Грција/ Остров Тасос / Скала Потамиа GPS: 40.7069862; 24.7617097 Дополнителни информации    Alexandra Studios & apartments - Skala Potamia (Golden Beach) Цена по соба http://www.alexandra-rooms-potamia.gr/rooms.html на 50-80m од плажа Термин…

Коментарите се исклучени на Villa Alexandra

Barbara Studios

Дополнителни информации  Studios Barbara - Skala Potamia Цена по соба http://www.barbara-studios.gr/ на 50-80m од плажа Термин Услуга Клима уред Wi-Fi Интернет Studio 1/2 + 1 31.05 - 07.06.24 7 ноќевања…

Коментарите се исклучени на Barbara Studios

Studios Kouras

Дополнителни информации  Студијата Kouros се наоѓаат на одлична локација веднаш надвор од центарот на Лименас, на панорамска локација меѓу маслинови дрвја. Во градината околу големиот базен со џакузи има лежалки…

Коментарите се исклучени на Studios Kouras

Villa Afrodite 2

За хотелот:  Afrodite Studios II е новоизградено сместување кое се наоѓа на само неколку минути од плажата. Вилата е модерно дизајнирана, опремена со нов мебел и имаат се што ви…

Коментарите се исклучени на Villa Afrodite 2

Ipsos Apartments – Лето 2024

Вила Ipsos Apartments – Ипсос Вилата Ipsos Apartments се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на околу 250 метри од плажата. Вилата има двокреветни и трокреветни студија и четворокреветни соби, секоја со…

Коментарите се исклучени на Ipsos Apartments – Лето 2024

Вила Елени + Ипсос Крф – Лето 2024

Вила ЕЛЕНИ – Ипсос/Пирги Вилата Елени се наоѓа во мирниот дел на Ипсос, на 250 метри од плажата. Вилата е комплекс од три понови згради, со голем базен. Располага со двокреветни…

Коментарите се исклучени на Вила Елени + Ипсос Крф – Лето 2024

Вила Зевс – Лето 2024

ВИЛА ЗЕВС – Ипсос Вилата Зевс се наоѓа на 400метри од плажата во Ипсос, во мирниот дел на туристичкото место Пирги. Вилата Зевс е голем комплекс од два објекта кои…

Коментарите се исклучени на Вила Зевс – Лето 2024

Вила Мина Лукс – Лето 2024

ЛЕТО 2024 – сопствен закуп Вила Мина Лукс – Ипсос Вила „Мина Лукс“ се наоѓа на 150 метри од плажата и се состои од две згради. Вилата има базен со лежалки…

Коментарите се исклучени на Вила Мина Лукс – Лето 2024

ВИЛА ОРФЕАС – ПАРАЛИЈА

ЛЕТО 2024 ПАРАЛИЈА На 70 км од Солун се наоѓа  Паралија- едно од најпознатите и најпосетувано летувалиште во Грција. Посебно се препорачува за љубителите на шопингот и добриот провод, со…

Коментарите се исклучени на ВИЛА ОРФЕАС – ПАРАЛИЈА