Persey Flora Apartments

You are currently viewing Persey Flora Apartments

Early Booking Discount понуда од Persey Flora Apartments

 

FLORA PERSEY APARTMENTS 4* BOROVETS

1

01.12.2021
18.12.2021

19.12.2021
25.12.2021

26.12.2021
08.01.2022

09.01.2022
28.02.2022

01.03.2022
30.04.2022

01.05.2022
30.11.2022

STUDIO

 

STUDIO 2 ADULTS

38

58

97

58

38

30

ST2AD 1+1 CHD (2-11,99)

38

58

97

58

38

30

ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

39

59

98

59

39

31

STUDIO LARGE

 

STUDIO 2 ADULTS

49

75

102

75

49

36

STUDIO 2 ADULTS+EXTRA BED

61

87

115

87

61

48

ST2AD 1+1 CHD (2-11,99)

49

75

102

75

49

36

ST2AD 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

50

76

103

76

50

37

ST2AD 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

56

81

109

81

56

42

ST2AD 2+1 CHD (2-11,99)

56

81

109

81

56

42

ST2AD 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

57

82

110

82

57

43

ST2AD 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

62

88

116

88

62

49

1 BEDROOM APARTMENT

 

APARTMENT 2AD

64

91

136

91

64

41

APARTMENT 2AD+EXTRA BED

76

104

148

104

76

54

APT2 1+1 CHD (2-11,99)

64

91

136

91

64

41

APT2 1+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

65

92

137

92

65

42

APT2 1+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

70

98

142

98

70

48

APT2 2+1 CHD (2-11,99)

70

98

142

98

70

48

APT2 2+2 CHD (0-1,99) (2-11,99)

71

99

143

99

71

49

APT2 2+2 CHD (2-11,99) (2-11,99)

77

105

149

105

77

55

Ноќевање со појадок

11

11

11

11

11

11

Деца од 2-11.99 год.

6

6

6

6

6

6

Полупансион

26

26

26

26

26

26

Деца од 2-11.99 год,

13

13

13

13

13

13

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 20 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No Show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Минимум престој

3

3

6

3

3

1

Соби: САТ ТВ,телефон,радио ( МОЖЕ ДА БИДАТ И ДЕЛ ОД ГЛАВНАТА ЗГРАДА НА ФЛОРА ИЛИ ВО ДЕПАНДАНСИТЕ )

Опис:ресоран,лоби бар,затворен базен,сауна,џакузи,конференциска сала, менувачница,паркинг, ски гардероба

Попусти и доплати:Доплата за новогодишна вечера 85 Еур за возрасни и 45 Еур за деца

Локација: 150 метри од ски лифтовите

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2021 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2021 10% ПОПУСТ

7=6, 14=12 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 18.12.2021 И ОД 10.03 ДО 30.04.2022

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД