VILA VASILIS

VILA VASILIS

Локација:
Вилата се наоѓа во новиот дел од Неи Пори, на 200 метри од плажата.

Опис:
Убаво украсена, уредна и чиста куќа, има лоби и соба за багаж и тоалет што гостите можат да ги користат на денот на смената.

Сместување:
Секоја единица има безжичен интернет, клима и тераса.

Структура:
Вилата има две 1/2 студио (бр. А1, Б6) со поглед на дворот и шест 1/3 студиа (бр. А2, Б1, Б2, Б3, Б4, Б5) со поглед на улицата или дворот.
Студијата А1 и А2 имаат заедничка тераса на приземјето.

Клима:
Доплата 5€ на ден по соба.

Услови за деца:
Дете од 0-12 години може да користи заеднички кревет.

Попуст 20% важи за резервација и целосна уплата до 01.02.2020 г.

Цените се по АПАРТМАН за  11 денови / 10 ноќи

термини STD 2 STD 3
29.05-08.06 119 159
08.06-18.06 229 249
18.06-28.06 229 339
28.06-08.07 349 379
08.07-18.07 439 469
18.07-28.07 489 519
28.07-07.08 489 519
07.08-17.08 489 519
17.08-27.08 409 439
27.08-06.09 299 339
06.09-16.09 189 239
16.09-26.09 119 159

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари
Легенда: APP 3-Апартман со 3 легла, APP 4 Апартман со 4 легла

Во цената Е вклучено:
Сместување = 11 дена / 10 ноќевања,

Безжичен интернет,
Услуги на претставник на организаторот на туристичката агенција.

Во цената НЕ Е вклучено:
Превоз,

Клима 5€ на ден по соба ( се плаќа во вилата )
Индивидуални трошоци,
Патничко осигурување,

Забелешка:
Од 01.01.2018г во Грција се плаќа данокот за престој од 0,50€ /по соба / на ден.

Плаќањето се врши на лице место во вилата / претставникот на организаторот (агенцијата)
За користење студио со 2 кревети (STD 2) како еднокреветно, попуст од цената -20%