Royal Park&Spa 4*

You are currently viewing Royal Park&Spa 4*

Early Booking Discount понуда од Royal Park&Spa 4*

 

ROYAL PARK & SPA HOTEL **** БАНСКО              www.royalpark-bg.com        

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА – НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1

22.12.2023
27.12.2023

28.12.2023
01.01.2024

02.01.2024
25.02.2024

26.02.2024
10.03.2024

STANDARD ROOM

SINGLE ROOM

69

126

67

62

SGL 1+1 CHD (0-4,99)

70

127

68

63

SGL 1+1 CHD (5-11,99)

70

127

68

63

DBL 1+2 CHD (5-11,99)

(5-11,99)

99

164

95

86

DBL 2+1 CHD (0-4,99)

99

164

95

86

DBL 2+1 CHD (5-11,99)

99

164

95

86

FAMILY ROOM

FAMILY ROOM 2 AD+EXTRA BED

147

250

141

129

FAM2 2+1 CHD (5-11,99)

132

224

126

115

FAM2 2+2 CHD (0-4,99)

(5-11,99)

133

225

127

116

FAM2 2+2 CHD (5-11,99)

(5-11,99)

159

269

152

139

FAM2 3+1 CHD (0-4,99)

148

251

142

130

FAM2 3+1 CHD (5-11,99)

174

295

167

152

Полупансион

14

14

14

14

Деца од 5-11.99 год.

7

7

7

7

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Откажување резрвација

Под 10 дена 1 ноќевање

Под 14 дена 1 ноќевање

Под 5 дена 1 ноќевање

Под 3 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

2 ноќевања

Соби: телефон,мини бар,ТВ,фен,WI-FI,балкон

Опис: ресторан,лоби бар,WI-FI,фитнес,сауна,затворен базен,парна бања,паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 95 ЕУР за возрасни и 50 Еур за деца од 5-11.99 години

Локација: 900 метри од Гондолата, 800 метри од центарот на Банско

Цената вклучува:користење на затворен базен,сауна,соба за релаксација,фитнес,интерне,паркинг, трансфер до Гондолата и до центарот на Банско

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.10.2023 15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.12 ДО 27.12.2023 И ОД 02.01

ДО 10.03.2024

7=6,14=12 и 21=18 ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 07.01 ДО 24.01.2024 И ОД 26.02 ДО 03.03.2024

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ