Renaissance Hanioti Resort 4*

You are currently viewing Renaissance Hanioti Resort 4*

Early Booking Discount понуда од Renaissance Hanioti Resort 4*

 

 

RENAISSANCE HANIOTI RESORT ****HANIOTI                 www.renaissance-hanioti.gr

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА –НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

2/1

01.05.23
19.05.23

20.05.23
15.06.23

16.06.23
19.07.23

20.07.23
25.08.23

26.08.23
15.09.23

16.09.23
23.09.23

24.09.23
10.10.23

SUITE

2 ADL

84

105

127

172

127

105

84

1 ADL

84

105

127

172

127

105

84

3 ADL

113

142

171

232

171

142

113

1 ADL + 1 CHD

(2-11.99)

84

105

127

172

127

105

84

1 ADL + 2 CHD

(2-11.99)

84

105

127

172

127

105

84

2 ADL + 1 CHD

(2-11.99)

84

105

127

172

127

105

84

Мин. Престој

3

3

3

5

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис: рецепција,ресторан,пул бар, снек бар, базен, детски базен

Соби: клима, чајна кујна, фрижидер,телефон,сеф,САТ ТВ, фен

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ