Philoxenia Bungalows 4*

You are currently viewing Philoxenia Bungalows 4*

First Minute понуда од Philoxenia Bungalows 4*

 

 

PHILOXENIA BUNGALOWS 4* PSAKOUDIA                 www.philoxenianet.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА –ПОЛУПАНСИОН

10

26.04-10.05

12.10-31.10

11.05-24.05

28.09-11.10

25.05-21.06

14.09-27.09

22.06-12.07

24.08-13.09

13.07-23.08

Single Room GV

56

65

89

108

136

Standard Room Garden View

37

42

58

70

90

Standard Room Garden View for

3 pax

37

42

58

70

90

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View

43

52

72

82

104

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Garden View

40

47

65

78

97

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Garden View with Bunk Bed

48

56

71

91

114

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Standard Room Pool View with Bunk Bed

55

69

105

110

125

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Garden View

60

71

103

113

136

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Suite Pool View

65

79

111

122

146

Трето лице

50%

50%

50%

50%

50%

1 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-11.99 г.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Се Вклучено

40

40

40

40

40

Деца од 2-11.99 г.

20

20

20

20

20

Минимум престој

3

5

5

5

5

Опис:150 метри од плажа, базен,ресторан,бар,билијард,градина,WI-FI

Соби: САТ ТВ,фен,фрижидер,клима,ТВ,телефон

Stayover Tax 3 EUR за соба на ден ( се плаќа на лице место )

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

Non show        80% of total amount

Early departure 80% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2023 20% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 26.04 ДО 21.06.2024 И ОД 14.09 ДО 31.10.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 29.02.2024 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 22.06 ДО 13.09.2024

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.12.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 30.05 ДО 16.09.2024

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ